Żabka wybrała Agencję PZL

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Żabka wybrała Agencję PZL

Żabka Polska, właściciel największej sieci sklepów convenience w Polsce, wybrała nową agencję do obsługi strategiczno-kreatywnej marki Żabka. Zwycięzcą w przetargu została Agencja PZL. W przetargu brało udział 5 agencji.

Agencja PZL najlepiej zrozumiała specyfikę naszej sieci. Przedstawione propozycje wynikają z dokładnej analizy briefu i są trafną odpowiedzią na nasze potrzeby. Ostateczna decyzja zapadła po przeprowadzeniu badań konsumenckich, dlatego jesteśmy przekonani, że stworzona platforma wyróżni naszą markę na tle konkurencji. – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Departamentu Strategii i Marketingu Żabka Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zakres współpracy obejmować będzie strategię komunikacji oraz kreację kampanii ATL. Obecnie trwają prace nad produkcją kampanii.

Agencja PZL powstała 15 lat temu, po tym jak Kot Przybora i Iwo Zaniewski odeszli z agencji Grey. Stworzone przez nich wówczas kampanie, m.in. dla Frugo, Żubra, czy te udziałem kabaretu Mumio dla sieci Plus zapadły w pamięć milionom Polaków To jedna z najbardziej utytułowanych agencji w Polsce. Wielokrotnie zdobywała nagrody w konkursach Effie, KTR czy Złote Orły. Branżowy magazyn "Media i Marketing Polska" przyznał jej tytuł Agencji 20-lecia. W listopadzie ub.r. Zaniewski i Kot Przybora odkupili od Publicis Groupe (kontrolującej Grupę Leo Burnett) 51 proc. udziałów PZL i agencja stała się w pełni ich własnością 

Wcześniej obsługą Żabki zajmowała się agencja Heart & Brain.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij