Google uczy biznesu w Poznaniu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Google uczy biznesu w Poznaniu

Samsung, Google i Microsoft to tylko niektóre firmy, które przeprowadzą warsztaty podczas Startup Poznań 2015. Święto przedsiębiorczości w poznańskim wydaniu zagości na Międzynarodowych Targach Poznańskich 21 i 22 kwietnia.

Prowadzisz własną firmę lub myślisz o jej założeniu? Poszukujesz praktycznej wiedzy na temat tworzenia produktów, komunikacji z klientami lub zarządzania finansami? Jeśli tak, to Startup Poznań 2015 jest właśnie dla Ciebie. Wydarzenie to adresowane jest do twórców firm technologicznych oraz osób stawiających na nowoczesne i innowacyjne metody zarządzania, marketingu i projektowania usług w biznesie. Osoby prowadzące tradycyjny rodzaj działalności mogą natomiast zobaczyć, w jaki sposób usprawnić funkcjonowanie swojego przedsiębiorstwa. Konferencja odbędzie się 21 i 22 kwietnia w pawilonie numer 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich. –Tegoroczny program jest niezwykle interesujący. Do grona prelegentów udało nam się zaprosić najlepszych specjalistów i prawdziwych praktyków – zaprasza Piotr Danielewicz z Urzędu Miasta Poznania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Jak promować aplikację mobilną w ekosystemie Google?”, „Techniki kreatywne w biznesie”, czy „Strategia marki w kanałach Social Media”, to tylko przykłady warsztatów, jakie czekają na uczestników Startup Poznań 2015. Wśród prelegentów pojawią się między innymi przedstawiciele Microsoftu, Google czy Orange. Poznań reprezentować będą między innymi specjaliści z firm należących do Konsorcjum Marki Poznań – Samsung, TPA Horwath, Concordia Design i GTF Polska – oraz twórcy lokalnych startupów, jak choćby Qpony.pl czy Omni3d. – Wybitni specjaliści bezpłatnie dzielą się swoim know-how z uczestnikami konferencji. Warto z tego skorzystać – mówi Jakub Król, p.o. zastępcy dyrektora Biura Promocji Miasta.

Podczas konferencji funkcjonować będzie strefa doradcza, którą tworzyć będą specjaliści z ponad 30 instytucji i firm. Będą oni udzielać pomocy w zakresie prawa, podatków, promocji oraz planowania biznesu. Zdaniem organizatorów dużym zainteresowaniem cieszyć się będzie również MAKERspace Poznań. Podczas tego wydarzenia, będzie można zobaczyć jak działają drukarki 3D, drony czy roboty oraz przyjrzeć się interaktywnym meblom i innym innowacyjnym projektom. Aby wziąć udział w Startup Poznań 2015 należy zarejestrować się na stronie internetowej. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij