inMarketReach – wspólny produkt Listonic i Goldbach Audience

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
inMarketReach – wspólny produkt Listonic i Goldbach Audience

Goldbach Audience i Listonic wprowadzają inMarketReach bannery, docierające do konsumentów zainteresowanych konkretnym produktem w chwili podejmowania decyzji zakupowej. Produkt bazuje na technologii Listonic i korzysta z zasięgu Goldbach Audience.

To pierwsze tego typu narzędzie na polskim rynku reklamy internetowej. Produkt dostępny jest w ofercie Goldbacha od kwietnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak działa inMarketReach? Listonic to najpopularniejsza aplikacja zakupowa w polskim Internecie, obecna na ponad 1 500 serwisach i blogach kulinarnych i docierająca do 9 milionów osób miesięcznie. Aplikacja pozwala tworzyć listy zakupowe i współdzielić je z innymi użytkownikami na komputerze i urządzeniach mobilnych. – Wśród osób, szukających przepisów w Internecie, jesteśmy w stanie wyszukać np. tych, którzy. w najbliższym czasie przyrządzą danie kuchni włoskiej i targetować do nich reklamy produktów potrzebnych do jego przygotowania – mówi Maja Machaj, Sales Manager w Goldbach Audience. Prócz tego nowy produkt Goldbach Audience umożliwia też dotarcie do osób zainteresowanych konkretną kategorią kulinarną. – Dzięki naszemu rozwiązaniu, klientom, którzy regularnie przeglądają przepisy kuchni greckiej, możemy wyświetlać np. reklamy restauracji, oferujących grecką specjały – dodaje Maja Machaj.

W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań remarketingowych, w przypadku inMarketReach, informacje o użytkownikach aktualizowane są na bieżąco. – To największa zaleta naszego narzędzia. Codziennie setki tysięcy osób przegląda w Internecie strony z przepisami kulinarnymi. Zaczynamy zbierać szczegółowe dane o tych osobach na kilka dni przed startem kampanii, a potem codziennie je aktualizujemy – mówi Adam Siedlecki, dyrektor sprzedaży Goldbach Audience. Daje to reklamodawcy pewność, że emitowana przez niego reklama dotrze do odpowiedniego konsumenta, w odpowiednim momencie.

Kierujemy reklamę do tzw. użytkowników in-market, czyli takich, którzy w ciągu najbliższych dni planują zakup konkretnego rodzaju produktu Jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla reklamodawców jak i dla klientów – wielu z nich irytują reklamy produktów, które już kupili albo którymi nie są już zainteresowani – stwierdza Adam Siedlecki.

Kamil Janiszewski z Listonic jest przekonany, że inMarketReach wprowadza do reklamy behawioralnej w polskim Internecie zupełnie nową jakość. „Sam Remarketing FMCG jest efektywnym narzędziem reklamowym wspierającym sprzedaż. Współpraca z Goldbach Audience sprawia, że jeszcze skuteczniej wykorzystujemy jego możliwości. Dzięki szczegółowej wiedzy o aktualnych planach zakupowych użytkowników i szerokiemu dotarciu oraz dużemu wyborowi formatów reklamowych, jakie zapewnia Goldbach Audience, można efektywniej wpływać na sprzedaż” – mówi Współzałożyciel i Dyrektor Sprzedaży Listonic.

Do jakich reklamodawców kierowany jest inMarketReach?

Jesteśmy przekonani, że jest to doskonale rozwiązanie dla firm szeroko pojętego sektora FMCG – zarówno producentów żywności, jak i farmaceutyków oraz produktów chemicznych – mówi Maja Machaj.

Reklamę inMarketReach można kupować tylko od 2 podmiotów: TylkoFMCG/Listonic i GodlbachAudience.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij