Blogerki rekomendują soki Fortuna Karotka Plus

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blogerki rekomendują soki Fortuna Karotka Plus

Blogerki i Ekspertki Streetcom Polska testują i rekomendują nowe soki Fortuna Karotka Plus, które zostały uzupełnione o dodatki funkcjonalne. To kolejna kampania marketingu rekomendacji realizowana przez firmę Agros Nova i druga dla marki Fortuna.

Przewidziany zasięg akcji online i offline wyniesie 1,6 mln.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do udziału w kampanii zaproszono dwa tysiące Ekspertek, w tym pięćdziesiąt blogerek. W akcji biorą udział kobiety w wieku 25-50 lat, które dbają o zdrowie i zwracają uwagę na skład produktów, po które sięgają. Głównym celem akcji jest poinformowanie konsumentek o nowych sokach Karotka Plus oraz zbudowanie świadomości marki w grupie docelowej.

„Nowa Karotka Plus to unikatowa linia soków marchewkowo-owocowych, stworzona specjalnie dla kobiet. To więcej niż sok, to koktajl składników, które pomogą zadbać o siebie. Soki Fortuny jako jedyne na rynku łączą dwie wyjątkowe cechy: zawierają składniki funkcjonalne, takie jak zielona herbata, len czy aloes, a co równie istotne, są bez dodatku cukru” – mówi Monika Kolano – Wysokińska, dyrektor marketingu Agros Nova.

Ambasadorki otrzymały w paczkach dwanaście soków, w różnych wariantach smakowych oraz ulotki informacyjne, w których znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat soków funkcjonalnych Karotka Plus. W ramach kampanii Ekspertki będą testować soki oraz rekomendować je swoim znajomym. Dodatkowo kobiety będą dzielić się swoimi opiniami na temat produktu w social mediach.

Mechanika kampanii zakłada budowanie „buzzu” wokół produktu w świecie online oraz offline. Estymowany zasięg rekomendacji wyniesie 1,6 mln. Kampania rusza w kwietniu i potrwa 5 tygodni.

Działania marketingu rekomendacji są uzupełnieniem kampanii jaką firma Agros Nova, przygotowała dla Fortuna Karotka Plus. Kampania swoim zasięgiem objęła ATL, BTL oraz outdoor. Reklamy nowych produktów pojawiły się w prasie (m.in. Twój Styl, Newsweek, Wprost), Internecie (Onet, WP, Gazeta.pl) oraz w serwisach VOD (reklama telewizyjna w internecie).

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij