„IAB Akademia eCommerce” została objęta patronatem Ministerstwa Gopodarki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„IAB Akademia eCommerce” została objęta patronatem  Ministerstwa Gopodarki

Wicepremier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu honorowego patronatu konferencji “IAB Akademia eCommerce”, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2012 w Soho Factory w Warszawie. Konferencja przeznaczona jest dla osób rozpoczynających sprzedaż w internecie.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska informuje, że Ministerstwo Gospodarki objęło honorowy patronat nad konferencją ‘IAB Akademia eCommerce’.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Honorowy patronat Ministerstwa Gospodarki podkreśla unikalny charakter i prestiż konferencji ‘IAB Akademia eCommerce’. Nie pierwszy raz Pan Wicepremier Waldemar Pawlak decyduje się na honorowy patronat wydarzenia organizowanego przez IAB Polska, bowiem już wcześniej podobną decyzję podjął w przypadku innych naszych eventów - powiedziała Aneta Gąsiorek, project manager, IAB Polska

Opisywane wydarzenie zapisze się w kalendarzu polskich konferencji jako unikalne. Eksperci Grupy Roczej E-commerce zdecydowali się zorganizować konferencję mając na uwadze misję IAB Polska, czyli szeroką edukację rynku w zakresie działań w internecie. Dlatego wstęp na dwudniową konferencję to tylko 380 zł netto, a konferencja jest okazją to spotkania i porozmawiania na żywo z autorami ‘Poradnika e-commerce’.

Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się m.in. jak założyć i wypromować sklep internetowy, na jakie aspekty prawne zwrócić uwagę prowadząc e-biznes i wreszcie jak zatroszczyć się o klienta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij