PromoAgency nawiązała współpracę z FoodCare i stworzy kampanię reklamową dla marki 4MOVE z José Mourinho

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PromoAgency nawiązała współpracę z FoodCare i stworzy kampanię reklamową dla marki 4MOVE z José Mourinho

W lutym br. media obiegła informacja o tym, że nową twarzą popularnego izotoniku 4MOVE będzie José Mourinho - jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych menedżerów piłkarskich na świecie.

Za koncepcję kreatywną kampanii, będzie odpowiedzialna  agencja komunikacji marketingowej PromoAgency, która właśnie podpisała kontrakt na jej realizację .

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Opracowana przez PromoAgency Big Idea opiera się na wartościach identyfikowanych z 4MOVE takich jak: praca, determinacja, walka, wytrwałość, zwycięstwo, sukces. José Mourinho będący twarzą marki ma być bezkompromisowym motywatorem, który na każdym kroku zachęca do podejmowania wyzwań  i pokonywania własnych słabości. Charyzmatyczny trener nawołuje w komunikacji do nieprzerwanej pracy nad sobą zarówno w sporcie, jak i w życiu. Ma zarazić Polaków myśleniem o sukcesie i pokazać, że ograniczenia nie istnieją.

– Mourinho to menedżer nieustannie znajdujący się na topie. Podobne ambicje ma marka 4MOVE. Poprzez dynamiczny rozwój i współpracę z legendą futbolu, pragniemy wyznaczać standardy dla całego rynku izotoników. Dalszy rozwój 4MOVE i dominacja na rynku to jeden z moich głównych celów biznesowych na najbliższe lata  – podkreśla Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare.

Negocjacje z José Mourinho firma prowadziła przez kilka miesięcy, natomiast koncept wykorzystania twarzy znanego szkoleniowca wypracowała wspólnie z PromoAgency, z którą już wtedy podjęła pierwsze rozmowy.

Marka 4MOVE jest najdynamiczniej rozwijającym się brandem w kategorii napojów izotonicznych w Polsce. Posiadając 1/3 udziałów wartego niemal 149 mln rynku, 4MOVE uzyskał w grudniu wiodącą pozycję w kategorii izotoników w ujęciu ilościowym w sztukach.   

To pierwsza taka realizacja PromoAgency dla FoodCare. Do tej pory agencja współpracowała z takimi markami jak Polskie Linie Lotnicze LOT, ZT Kruszwica czy TaxCare. Niedawno chwaliła się również projektem identyfikacji wizualnej zrealizowanym dla części listowej InPost, a w planach ma kolejne ambitne realizacje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij