Elektryzująca kooperacja: Podsiadło i Flirtini

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Elektryzująca kooperacja: Podsiadło i Flirtini

Muzyczna premiera roku? Dawid Podsiadło i Flirtini zaprezentowali efekt współpracy prosto ze studia Radiowej Czwórki. Na zaproszenie Stacji artyści podjęli się napisania wspólnego utworu. Premiera odbyła się 6 maja w specjalnym wydaniu audycji „Podsiadówka”.

To pierwsza odsłona projektu Żywy Gig w Czwórce – muzycznych spotkań artystów reprezentujących zupełnie odmienne spojrzenia na muzykę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dawida Podsiadło, najzdolniejszego polskiego songwritera młodego pokolenia, nie trzeba nikomu przedstawiać. W skład Flirtini wchodzą Ment XXL (połowa Rasmentalism) oraz Jedynak (znany warszawski didżej i promotor). Imprezy firmowane przez ten duet biją rekordy popularności. Wrażliwość i ciepły głos Dawida spotkają się z kreatywnymi, elektronicznymi rozwiązaniami stosowanymi przez Flirtini. Dzięki Czwórce słuchacze dowiedzą się, jak brzmi połączenie tych unikalnych talentów.

Radiowa Czwórka przeszła metamorfozę. Ze Stacji, która od lat słynęła z promowania niszowych brzmień, zmieniła się w radio otwarte na muzyczne trendy i nowe grupy słuchaczy. W jej programie odnajdą się zarówno fani nowoczesnych brzmień elektronicznych, wielkomiejscy klubowicze, jak też słuchacze delikatnych i skupionych piosenek spod znaku Dawida Podsiadły, który od niedawna prowadzi na antenie tej Stacji swoją autorską audycję. Flagowym projektem Czwórki, symbolizującym tę zmianę, jest właśnie Żywy Gig.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij