Wyzwanie dla blogerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyzwanie dla blogerów

Biuro podróży BeeFree ogłosiło konkurs w serwisie Facebook „Podejmij wyzwanie drużyny BeeFree”, w którym nagrodą główną jest FREE BEEBA, czyli wyjazd na szaloną, dwudniową, sylwestrową zabawę do słonecznej Turcji dla 10-osobowej paczki znajomych.

Aplikację konkursową można znaleźć przez najbliższe 10 tygodni na fanpage’u BeeFree. Wystarczy zebrać paczkę znajomych (maksymalnie 10 osób) i zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez drużynę BeeFree – składającą się z najpopularniejszych polskich blogerów i vlogerów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bohaterowie drużyny BeeFree zajmujący się turystyką, sztuką, modą, kulturą, motoryzacją i nowymi technologiami zabiorą walczące o nagrodę paczki na niezwykłą wyprawę, w której będą stawiać czoła najróżniejszym wyzwaniom, wymagającym podróżniczego sprytu, wyobraźni i wytrwałości. W jej trakcie (8 kolejek) zespoły będą zbierać punkty oraz głosy znajomych. 21 października dobiega końca pierwsza z ośmiu konkursowych kolejek. Bartek Szaro i Patryk Świątek - prowadzący blog paragonzpodrozy.pl - zwycięzcy konkursu Blog Roku 2011, wyznaczyli drużynom zadanie polegające na przedstawieniu relacji z podróży odbytej przed 1990 rokiem na podstawie wspomnień ludzi, którzy przeżywali wtedy ciekawe doświadczenia turystyczne. W następnych rundach zostaną ujawnieni kolejni członkowie drużyny BeeFree, którzy zaskoczą uczestników niebagatelnymi zadaniami. Co ważne szansę na wygraną będą miały również zespoły, które do konkursu przystąpią już w trakcie rywalizacji.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij