Świetlny szlak RWE rozświetli Noc Muzeów na Powiślu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świetlny szlak RWE rozświetli Noc Muzeów na Powiślu

16 maja z okazji Nocy Muzeów, od Mostu Poniatowskiego do Centrum Nauki Kopernik, poprowadzony zostanie Świetlny Szlak RWE, który zapewni mieszkańcom bezpieczny i klimatyczny spacer.

Na terenie Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Neonów udostępnione zostaną ławeczki energetyczne RWE, umożliwiające doładowanie telefonów. Specjalne atrakcje zaplanowano również dla tych, którzy odwiedzą w Noc Muzeów siedzibę RWE na warszawskim Powiślu

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

16 maja 2015 r., z okazji Nocy Muzeów, RWE Polska przygotowała dla warszawiaków moc atrakcji. Ze względu na swój silny związek z warszawskim Powiślem, gdzie mieści się siedziba firmy, tej nocy na trasie wzdłuż Wisły, od Mostu Poniatowskiego do Centrum Nauki Kopernik, powstanie Świetlny Szlak RWE. Niezwykła iluminacja zbudowana z 300 latarni, pozwoli warszawiakom nie tylko bezpiecznie spacerować w tę wyjątkową noc, ale też zapewni jej wyjątkowy klimat. Na trasie szlaku oraz pod siedzibą firmy u zbiegu ulic Tamka i Wybrzeże Kościuszkowskie, na uczestników Nocy Muzeów, czekać będą specjalnie wykonana na tę okazję iluminacja oraz atrakcje i gadżety dla najmłodszych.

Z kolei na terenie Centrum Nauki Kopernik, którego RWE jest partnerem, ustawiona zostanie energetyczna ławeczka RWE, dzięki której osoby, którym rozładuje się telefon, będą mogły go w łatwy sposób podładować. Taka sama ławeczka pojawi się również tej nocy w Muzeum Neonów na terenie Soho Factory przy ul. Mińskiej 25. Oprócz tego w Muzeum, którego mecenasem jest RWE, o godz. 20.00 rozświetlony zostanie odnowiony neon nieistniejącego już elbląskiego kina Syrena. Następnie aż do północy będzie się można bawić na zaplanowanych koncertach zespołów muzycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij