CzART wyskoczył Makłowicza

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CzART wyskoczył Makłowicza

Dział IT Agencji Reklamowej CzART przygotował na zlecenie e-marketingu Tesco akcję reklamową, wprowadzającą nową kampanię tej sieci z wykorzystaniem postaci Roberta Makłowicza.

Akcja pod hasłem „Makłowicz skoczył z mostu!” została przeprowadzona w Internecie na wybranych portalach tj. onet.pl, gazeta.pl, o2.pl oraz nocoty.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Przedstawiliśmy dość odważną propozycję – mówi Robert Skórzyński IT Project Manager w Agencji Reklamowej CzART, odpowiedzialny za projekt – Znaliśmy wcześniej scenariusz spotu reklamowego do kampanii i na jego podstawie przygotowaliśmy koncepcję akcji. Biorąc pod uwagę wszechobecną tabloidyzację mediów stwierdziliśmy, że dość szokująca informacja o tym, iż „Robert Makłowicz skoczył z mostu” wywoła poruszenie wśród użytkowników serwisów informacyjnych i zachęci do zapoznania się z tematem. Na potrzeby akcji przygotowaliśmy dość prostą strategię z wykorzystaniem popularnych formatów internetowych na wspomnianych portalach, linkujących do specjalnie stworzonego serwisu www.szokwideo.pl, tzw. nowego serwisu sensacji. W serwisie zamieściliśmy kadr ze spotu TV oraz zegar odliczający czas do emisji spotu w TV. Akcja trwała 20 godzin i w tym czasie zanotowaliśmy ponad 100 000 odwiedzin w serwisie szokwideo.pl.

Autorem koncepcji oraz hasła akcji „wyskoczenia Makłowicza” jest Robert Skórzyński, kreację przygotowała Magda Zauścińska – graphic designer w dziale IT Agencji Reklamowej CzART. Ze strony Klienta za akcję odpowiedzialny był Wit Nirski –  Kierownik ds. E-marketingu Tesco.

Akcja jest częścią nowej kampanii sieci sklepów Tesco, której twarzą po raz kolejny jest właśnie Robert Makłowicz. Słynny podróżnik i krytyk kulinarny, który dotychczas inspirował i uczył, jak gotować, tym razem został Łowcą Smaku - sam dokonuje wyboru i rekomenduje produkty. Jego wizerunek po raz pierwszy znalazł się na wybranych produktach marki Tesco.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij