Spotkaj się z najbardziej doświadczonymi ekspertami od technologii marketingowych z Polski i zagranicy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotkaj się z najbardziej doświadczonymi ekspertami od technologii marketingowych z Polski i zagranicy

Ruszyły zapisy na SaaS Meetup #MarTech. Już 3 czerwca do Krakowa przyjeżdżają najbardziej doświadczeni eksperci od technologii marketingowych z Polski i zagranicy

W wydarzeniu wezmą udział europejskie startupy, które działają w branży MarTech i chcą poszerzyć swoją wiedzę, wymienić doświadczenia z innymi zespołami oraz poznać potencjalnych inwestorów. Organizatorem spotkania jest krakowski fundusz inwestycyjny Innovation Nest.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SaaS Meetup to seria bezpłatnych jednodniowych wydarzeń - prezentacje międzynarodowych ekspertów, sesje mentoringowe oraz grupy dyskusyjne.

Podczas sesji mentoringowych ponad 100 zespołów z Europy będzie mogło porozmawiać z takimi osobami jak Michał Sadowski z Brand24, Michał Jaskólski z Nokaut.pl czy Lincoln Murphy z Sixteen Ventures. Oprócz tego w planie wydarzenia prezentacje o budowaniu produktów marketingowych oraz grupy dyskusyjne o monitoringu social media, budowaniu landing page, Email Marketingu, zbieraniu danych i wielu innych tematach.

Wydarzenie ma formułę zamkniętą, a ilość miejsc jest limitowana. Zainteresowane zespoły mogą nadsyłać swoje zgłoszenia na stronie.

Branża technologii marketingowych w ostatnich latach eksplodowała. Fundusze VCs inwestują w nią miliardy dolarów, a tysiące zespołów z całego świata tworzą coraz to nowe produkty by zaspokoić niekończące się potrzeby online marketerów. To z czym mamy teraz do czynienia jest największą rewolucją od czasów wprowadzenia druku do reklamy. W samej Polsce mamy dziesiątki ciekawych firm z tej branży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij