Blogerzy gotują dla Beerlovers.pl w ramach akcji „PIWNA BITWA W KUCHNI”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blogerzy gotują dla Beerlovers.pl w ramach akcji „PIWNA BITWA W KUCHNI”

19 maja wystartowała „PIWNA BITWA W KUCHNI”, czyli najnowsza kampania promocyjna serwisu Beerlovers.pl. Na stronie www.beerlovers.pl/piwna-bitwa dwie drużyny najbardziej znanych polskich blogerów przygotowały zaskakujące dania na bazie różnych rodzajów piw, a internauci głosują na ich przepisy.

Białe fartuchy? Czy czarne? Zwycięzców poznamy 9 czerwca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Beerlovers.pl to serwis internetowy, w którym znajdują się najciekawsze i najbardziej zaskakujące informacje ze świata piwa, a także edukacyjne i zabawne materiały wideo, oczywiście z piwem w roli głównej. W PIWNEJ BITWIE W KUCHNI zobaczyć można między innymi, jak przygotować burgery z bułką na bazie Pilsnera Urquella, sałatkę z dressingiem z Redd’sa Gruszka i Chili lub zupę porową z dodatkiem Książęcego Złotego Pszenicznego.

Do rywalizacji stanęli: w czarnych fartuchach Charlize Mystery, czyli Karolina Gliniecka z Marcinem Kucem z bloga „Jaja w kuchni” przeciwko Paulinie Wnuk z bloga „From movie to the kitchen” i Andrzejowi Tucholskiemu z bloga „Jest Kultura”, którzy założyli białe fartuchy. Cała czwórka udowadnia, że piwo to nie tylko dodatek na stół do gotowych dań, ale także świetny składnik potraw.

Mateusz Kołodziejski z serwisu Beerlovers.pl tłumaczy, że w sezonie letnim Polacy dużo chętniej sięgają po nowe smaki i rodzaje piw, dlatego serwis postanowił zachęcić do eksperymentowania także w kuchni: „Naszym celem było pokazanie, że piwo potrafi zaskakiwać, szczególnie, że mamy na polskim rynku ogromny wybór różnych rodzajów i smaków. Chyba niewielu pomyślałoby o deserze na bazie piwa lub sałatce z piwnym vinegret? A takie właśnie przepisy proponujemy w „PIWNEJ BITWIE W KUCHNI” na Beerlovers.pl .” Jesteśmy przekonani, że wielu ludzi będzie zaskoczonych nowym wykorzystaniem piwa i że wywołamy modę na gotowanie z piwem.”

Zwycięską drużynę poznamy 9 czerwca, a wśród osób, które wytypowały liderów, rozlosowane zostaną nagrody.

Kampanię w obrębie mediów społecznościowych prowadzi agencja Lubię To!, a za współpracę z mediami i blogerami odpowiada Tailor Made PR.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij