Michał Kozicki prezesem HBO Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Kozicki prezesem HBO Polska

Michał Kozicki obejmie stanowisko prezesa HBO Polska. Z HBO Kozicki związany jest od 2004 roku, od początku w dziale sprzedaży, a od 2011 roku na stanowisku dyrektora działu.

Wcześniej pracował jako Sales Manager w Microsoft Business Solution Education Center. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez ponad dziesięć lat pracy w HBO Michał potwierdził swoje znakomite umiejętności w zakresie zarządzania i sprzedaży. Bardzo się cieszę, że obejmie stanowisko prezesa HBO Polska i wspólnie będziemy realizować kolejne projekty – stwierdziła Linda Jensen, prezes HBO Europe.

Michał Kozicki zastąpi na stanowisku Aleksandra Kutelę, który odchodzi z firmy.

Stanowisko dyrektora sprzedaży obejmie Michał Walewski. Będzie odpowiedzialny za dystrybucję kanałów HBO i Cinemax, oraz zarządzanie działem sprzedaży. Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. W HBO pracuje od 2008 roku w dziale sprzedaży, aktualnie na stanowisku Senior National Key Account Manager.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij