Jetex Flight Support i agencja SoInteractive

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jetex Flight Support i agencja SoInteractive

Firma Jetex Flight Support z siedzibą w Dubaju nawiązała stałą współpracę z SoInteractive. Agencja jest odpowiedzialna za projektowanie i wdrożenie nowej wersji korporacyjnego serwisu internetowego oraz prace wspomagające.

Jetex należy do segmentu tzw. General Aviaton (lotnictwo ogólne), który zajmuje się przede wszystkim obsługą klientów korporacyjnych, biznesowych oraz prywatnych lotów VIP (private jets). Jetex świadczy kompleksowe usługi organizacji lotu – od załatwienia wszystkich formalności na lotnisku i w powietrzu, przez wynajem samolotu, logistykę paliwa, aż po usługi zakwaterowania i pobytu w miejscu docelowym. Klienci Jetex należą do najbardziej wymagających na świecie. Są wśród nich głowy państw, rodziny królewskie, biznesmeni z najwyższej półki oraz profesjonalni piloci i korporacje. Aby sprostać ich wysokim oczekiwaniom, Jetex gwarantuje najwyższą jakość usług i standardów lotniczych w systemie 24/7.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SoInteractive odpowiada za stworzenie serwisu internetowego – od szczegółowego zaplanowania architektury informacji, projekt layout’u graficznego, po wdrożenie i testy wszystkich funkcjonalności. Ponadto agencja wdraża i obsługuje pozycjonowanie w skali międzynarodowej oraz reklamę kontekstową i linki sponsorowane.

Link do serwisu: www.jetex.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij