NuOrder prowadzi kampanię reklamową dla firmy Lafarge

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NuOrder prowadzi kampanię reklamową dla firmy Lafarge

NuOrder wygrał przetarg na kampanię interaktywną dla firmy Lafarge, światowego potentata w branży budowlanej. Kampania dla produktu Agilia Sols A – profesjonalnych posadzek – startuje 26 maja.

Firma Lafarge powierzyła NuOrder budżet reklamowy na działania interaktywne dla produktu Agilia Sols A – posadzek o wysokiej wytrzymałości, które pozwalają przyspieszyć prace wykonawcze, a także umożliwiają uzyskanie dodatkowych oszczędności na kosztach ogrzewania podłogowego. Wraz z produktem firma Lafarge oferuje usługę – Solidna Ekipa. Oznacza to, że Klient wraz z zakupem produktu może również zamówić usługę wykonania przez autoryzowanych wykonawców, których jakość wykonania gwarantuje Lafarge.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja jest odpowiedzialna za strategię kampanii marketingowej, mającej na celu pozyskiwanie leadow sprzedażowych z użyciem Google AdWords, Google Display Network, RTB (Real Time Bidding), a także za kampanię prowadzoną za pomocą Online Eksperta na forach internetowych (fora o tematyce budowlanej oraz forum Muratora) i kampanię display na murator.muratordom.pl.

Ponadto stworzona została nowa odsłona serwisu, która powstała w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że zgodnie z oczekiwaniami Lafarge dostosowuje się ona do rozdzielczości urządzenia na jakim jest w danym momencie wyświetlana.

Lafarge jest kolejnym klientem z branży budowlanej, którego obsługuje NuOrder. Dotychczas agencja współpracowała m.in. z firmą Isover, która zajmuje się izolacją budowlaną i techniczną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij