Nowa kampania reklamowa jogurtu naturalnego marki Bakoma

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa kampania reklamowa jogurtu naturalnego marki Bakoma

Trwa kampania reklamowa marki Bakoma realizowana przez dom mediowy UM (Universal McCann). Działania komunikacyjne dotyczące jogurtu naturalnego gęstego podkreślają jego wszechstronne zastosowanie do celów kulinarnych.

W ramach promocji jogurtu naturalnego, marka Bakoma prowadzi działania komunikacyjne w telewizji, prasie oraz w Internecie (w towarzystwie programów w usłudze VoD). Skierowane są one do kobiet lubiących gotować oraz zwracających uwagę na prozdrowotne aspekty dań. Spot oraz advertoriale w prasie kobiecej i poradnikowej podkreślają konsystencję oraz uniwersalność jogurtu naturalnego gęstego Bakoma. Produkt z powodzeniem zastępuje śmietanę i przydaje się zarówno podczas przygotowywania deserów, jak i potraw wytrawnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania rozpoczęła się w prasie poradnikowej i kulinarnej, w standardowych formatach oraz w formie advertoriali pokazujących wiele możliwych zastosowań kulinarnych jogurtu Bakoma. W telewizji kampania bazuje na dwóch spotach: 30- i 15-sekundowym, zaś w Internecie pojawia się w formie reklamy kontekstowej towarzyszącej programom w usłudze VoD. Działania komunikacyjne potrwają do końca sierpnia. Za zakup mediów wykorzystanych w kampanii odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij