Dworzyńska z własną agencją PR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dworzyńska z własną agencją PR

Katarzyna Dworzyńska odchodzi z Play i zakłada prawdopodobnie pierwszą w Polsce agencję – PR Calling – specjalizującą się w PR aplikacji mobilnych oraz firm działających w branży nowych technologii, w tym także start-up‘ów.

„Aplikacja mobilna dla marketingowca to nic innego jak produkt, którym trzeba się w odpowiedni sposób zaopiekować. Obecnie w appmarketach jest już ponad 2 miliony aplikacji a codziennie pojawia się 1 000 nowych! To, którą aplikacje pobierze nas użytkownik, w dużej mierze zależy od nas i od naszych działań.” – mówi Dworzyńska. „Oczywiście, ważne jest miejsce w rankingu, opis aplikacji w sklepie, aktualizacje.. ale dobry marketing to nie wszystko. Liczy się to, co o danej aplikacji mówią nasi użytkownicy i coraz częściej - media. Każda aplikacja powinna dbać o swój PR i m.in. tym zajmujemy się w PR Calling.”

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz aplikacji mobilnych agencja zajmuje się PR-em firm związanych z nowymi technologiami.

„Specjalizujemy się w branży mobile, IT i new tech, ale na rynku pomagamy zaistnieć także start-up’om i tutaj nie ma już żadnych podziałów, bo może być to start-up zajmujący się nowymi technologiami, ale także e-sklep czy platforma e-learningowa. Dbamy o wizerunek firm, ale także pomagamy w personal brandingu.” – dodaje Dworzyńska.

Dworzyńska z rynkiem telekomunikacyjnym jest związana od 2006 roku. Ostatnio pracowała w Play, gdzie jako Senior CRM Specialist była odpowiedzialna za kompleksowe zarządzania ofertą utrzymaniową Play Online 4G LTE.

Wcześniej przez wiele lat pracowała w dziale marketingu Orange, gdzie zajmowała się lojalizacją i rozwojem klienta prepraid.

Od 2012 roku prowadzi bloga aktywizującego branże mobile i new tech. Jest pomysłodawczynią oraz organizatorką warsztatów Warsaw Speaks Mobile.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij