Grzegorz Gracz objął funkcję Prezesa Zarządu PromoAgency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grzegorz Gracz objął funkcję Prezesa Zarządu PromoAgency

Grzegorz Gracz, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający agencji komunikacji marketingowej PromoAgency, objął w maju funkcję Prezesa Zarządu spółki wchodzącej w skład grupy PromoHolding.

Zarząd holdingu reklamowego podjął decyzję o awansie doceniając wyniki spółki z ostatniego roku oraz sprawny sposób zarządzania. Ustępujący ze stanowiska Ryszard Chmura, właściciel i Prezes PromoHolding, skupi się teraz na nowych perspektywach rozwoju całego holdingu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gracz związany jest z branżą reklamową od ponad 9 lat. Zanim w lutym 2014 r. objął kierownictwo w PromoAgency, pełnił funkcje wiceprezesa agencji SoInteractive z grupy kapitałowej Comarch oraz Dyrektora Kreatywnego Cheil Worldwide – jednej z największych na świecie agencji reklamowych. Realizował kampanie w Polsce i na całym globie dla takich marek jak Samsung, Grupa Żywiec, Mohito czy Comarch. Pod kierownictwem Gracza PromoAgency nawiązała współpracę m.in. z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, firmą InPost, FoodCare, BP czy ZT Kruszwica. Dla swoich klientów PromoAgency realizuje kampanie reklamowe i sprzedażowe, zajmuje się budowaniem społeczności, prowadzeniem kampanii public relations i kampanii launchingowych, a także budową serwisów internetowych, aplikacji i platform e-commerce.

Jako Prezes Zarządu PromoAgency, Grzegorz Gracz odpowiada za sprawne działanie jednej z najdynamiczniej rozwijających się agencji komunikacji marketingowej w Polsce. W pracy stawia na perfekcyjne poznanie i zrozumienie biznesu klienta oraz mechanizmów rządzących branżą, w której ten operuje.

Awans Gracza zbiegł się w czasie z awansem na stanowisko Prezesa Zarządu Roberta Stolarczyka, który stoi na czele PromoTraffic – siostrzanej spółki PromoAagency. Do Zarządu PromoAgency dołączył także Michał Tokarski, New Business Manager odpowiedzialny za rozwój nowego biznesu.

Zmiany na kluczowych stanowiskach w PromoHolding są następstwem podjętej przez Ryszarda Chmurę strategii rozwoju i umacniają pozycję spółek wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, takich jak reklama, interactive, pozycjonowanie, druk offsetowy, cyfrowy czy eventy. Wysoką jakość usług i skuteczność kampanii gwarantuje nowatorska struktura oparta na sprawdzonym modelu zarządzania, wzorem największych i najlepszych przedsiębiorstw giełdowych. Tylko w ciągu ostatniego roku PromoHolding zwiększył swoje zyski o 100 proc.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij