Stena Line liderem w Google wśród operatorów promowych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stena Line liderem w Google wśród operatorów promowych

W ciągu ostatniego roku największy operator promowy w Polsce, Stena Line, odnotował znaczący wzrost widoczności w Google, wyprzedzając tym samym swoich konkurentów. Działania z zakresu Search Engine Optimization dla Stena Line prowadzi agencja Bluerank.

Obecnie Stena Line jest liderem w swojej branży pod względem widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Wszystko dzięki konsekwentnie i skutecznie realizowanej strategii. Ostatecznie w ciągu ostatniego roku udało się uzyskać 30% wzrost udziału w TOP5 w rankingu Google dla badanych fraz oraz efekt w postaci 34% wzrostu udziału fraz dla pozycji TOP10, co wpłynęło na wzrost rozpoznawalności marki wśród użytkowników Sieci. Ma to przełożenie na zwiększony ruch na stronie i rosnącą świadomość obecności Stena Line w Internecie. Wszystko to bezpośrednio wpływa na zwiększenie liczby konwersji w postaci rezerwacji biletów na prom o blisko 10%.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stena Line od 50 lat świadczy usługi w zakresie przewozów promowych na rynkach wielu krajów. Co roku w podróż statkami zabiera blisko 15 milionów pasażerów. ,,Zależało nam na poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania i wzroście ruchu na naszej stronie internetowej. Jesteśmy zadowoleni z wyników, które są bardzo dobre nie tylko w sezonie i liczymy, że uda nam się wkrótce znaleźć się na jeszcze większą liczbę fraz w TOP3 wyników Google” – mówi Łukasz Borowczyk, Koordynator Marketingu Internetowego w Stena Line.

Bluerank realizuje także działania consultingowe, w ramach których na bieżąco śledzi zmiany w algorytmie Google i wdraża odpowiednie rekomendacje dostosowane do potrzeb klienta i wymagań wyszukiwarki. Dzięki temu, pozycje Stena Line powinny się wkrótce jeszcze polepszyć.

Więcej informacji na stronie oraz tu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij