Nagrody SAP dla polskich innowatorów rozdane

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nagrody SAP dla polskich innowatorów rozdane

Jury tegorocznej edycji SAP INNOVATION AWARDS 2015 nagrodziło najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT. Wyróżnione zostały ENEA Centrum, Krynicki Recycling, Ministerstwo Sprawiedliwości, PKO Bank Polski, Raben Polska i Sokołów.

Nagrody przyznano podczas trwającego w Sopocie SAP Forum Polska 2015. Głównym tematem konferencji są innowacje, które stanowią kluczowy element budowania przewagi konkurencyjnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ENEA Centrum wyróżniono za przeprowadzony w ekspresowym tempie projekt wdrożenia szerokiego zakresu systemu ERP wraz z platformą zakupową. Nagrodę otrzymało także Ministerstwo Sprawiedliwościza skalę wykorzystania SAP ERP i wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Rachunkowości i Zarządzania Kadrami w Ministerstwie Sprawiedliwości i Sądach Powszechnych. Wyróżniony Raben w imponującym czasie uruchomił rozwiązanie, w ramach którego kilkadziesiąt interfejsów połączyło moduły finansowe ze strategicznymi systemami logistyczno-transportowymi. Rozwiązanie bazujące na systemie SAP ERP objęło grupę 19 spółek w Polsce, Niemczech oraz Holandii.

Innowacyjne wykorzystanie rozwiązań SAP w sektorze MŚP z zastosowaniem SAP HANA przyniosło zwycięstwo Krynicki Recycling. Firma od ponad 3 lat pracuje na systemie SAP Business One, a w 2013 roku podjęła decyzję o wdrożeniu szybkiej analityki na platformie SAP HANA, obejmującym jednocześnie warstwę biznesową i technologiczną. Za wyjątkowe wdrożenie migracji systemów na platformę SAP HANA oraz konsekwencję we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań IT usprawniających działanie biznesu doceniony został Sokołów. Pionierskie w skali Europy przedsięwzięcie wielokrotnie przyspieszyło procesy transakcyjne i analityczne, a zniesienie ograniczeń wydajności systemu położyło podstawy do dalszego rozwoju biznesu.

Procesy HR usprawnił z kolei PKO BANK POLSKI, który został wyróżniony za skuteczne wdrożenie i najszybszą instalację systemu dla łącznie ponad 26 000 użytkowników, realizując je w trakcie fuzji z bankiem Nordea.

Grupa Lotos została nagrodzona za konsekwentne realizowanie projektu Zintegrowanego Systemu Informatycznego opartego o rozwiązania SAP w Grupie Kapitałowej. Nagroda jest wyrazem uznania dla dotychczasowych dokonań oraz podziękowaniem za zaufanie do wizji SAP w obszarze innowacji i budowania ambitnych planów rozwojowych firmy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij