UNIQUE ONE przygotowała kolejną akcję promocyjną dla Nestlé Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała kolejną akcję promocyjną dla Nestlé Polska

„Z Nestlé zdrowo i sportowo” – to hasło ogólnopolskiej loterii zorganizowanej przez Agencję UNIQUE ONE dla Nestlé Polska. Akcja promocyjna rozpoczyna się w czerwcu bieżącego roku i obejmuje kilka sieci handlowych. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Pierwszą siecią sklepów, której klienci będą mogli wziąć udział w loterii jest Kaufland. W akcji trwającej w tej sieci przez dwa tygodnie, od 11 do 24 czerwca bieżącego roku, mogą uczestniczyć wszyscy pełnoletni klienci, którzy kupili produkty Nestlé biorące udział w promocji o wartości minimum 20 zł. Po dokonaniu zakupu należy zgłosić paragon wysyłając sms lub na stronie akcji. Można zgłosić dowolną ilość paragonów, pamiętając równocześnie by zachować każdy z nich. Codziennie do wygrania jest piętnaście kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz jeden rower górski. Regulamin oraz lista produktów Nestlé biorących udział w promocji znajduje się na stronie promocyjnej. W ramach akcji „Z Nestlé zdrowo i sportowo” 9 lipca rozpocznie się kolejna dwutygodniowa loteria w sieci sklepów TESCO, która również potrwa dwa tygodnie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za opracowanie konceptu kreatywnego, obsługę akcji i jej organizację, stworzenie strony www oraz materiałów POS: woblerów reklamowych, ulotek, plakatów, gazetek sieci, bannerów on-line.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij