SEMSTORM zdobywcą Aulera 2015

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SEMSTORM zdobywcą Aulera 2015

22 czerwca br. w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki, podczas konferencji Bitspiration rozdano najbardziej prestiżowe nagrody dla młodych, innowacyjnych startupów technologicznych o globalnym potencjale – Aulery 2015. Jury złożone z branżowych praktyków i inwestorów nagrodziło statuetką SEMSTORM.

SEMSTORM jest jedyną na polskim rynku platformą SaaS (software as a service) stworzoną do kompleksowej analizy i optymalizacji działań związanych z marketingiem w wyszukiwarkach Google, Yandex, Seznam i Bing. Oferuje m.in. monitoring pozycji, reklam i produktów swoich i konkurencji, wspiera content marketing czy upraszcza dobór słów kluczowych. W spółkę do tej pory zainwestowały firmy Xevin Investments i Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (PAIP).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od września 2013 roku – w ciągu dwóch lat – z nieznanego narzędzia staliśmy się liderem na polskim rynku. Pozyskaliśmy ponad tysiąc aktywnych użytkowników, a do grona naszych klientów dołączyły m.in. Allegro, Agora, Murator, ITAKA, Pyszne.pl czy topowe agencje SEO w Polsce. Co dalej? W strategicznych planach mamy rozwój międzynarodowy oraz usprawnianie narzędzi dobierających i analizujących słowa kluczowe zarówno pod kątem ich przydatności dla większych agencji, jak i dla pojedynczych właścicieli stron – mówi Wojciech Karwowski, założyciel i prezes SEMSTORM. – Wygrana Aulera wpasowuje się w naszą dobrą passę, bo w tym samym momencie finalizujemy również drugą rundę finansowania, dzięki której będziemy mogli rozwijać się jeszcze szybciej i jeszcze efektywniej.

Aulery przyznawane są od 2007 roku i są nagrodami stworzonymi przez Aulę Polską – najstarszą aktywną inicjatywę barcampową w Polsce. W przeszłości zdobyli je m.in. Brand24, Showroom, JakDojade.pl, Sotrender czy SalesManago. W tym roku oprócz platformy SEMSTORM jurorzy nagrodzili również Growbots i Ifinity.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij