Brown-Forman Polska z nowym Dyrektorem Sprzedaży

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Brown-Forman Polska z nowym Dyrektorem Sprzedaży

1 lipca do zespołu Brown-Forman Polska dołączył Filip Popławski, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Popławski będzie odpowiedzialny za kreowanie polityki sprzedażowej wszystkich marek, znajdujących się w portfolio jednego z największych dystrybutorów alkoholi mocnych z segmentu premium w Polsce, posiadającego w swoim portfolio marki takie jak Finlandia® Vodka i Jack Daniel’s®.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Filip Popławski będzie odpowiadał za całość działań sprzedażowych firmy, zarówno w kanale nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Jednym z najważniejszych zadań, które stoją przed nowym Dyrektorem, będzie umocnie relacji ze strategicznymi klientami Brown-Forman Polska.

Bardzo się cieszę, że nasz zespół wzmocni osoba z tak bogatym doświadczeniem zawodowym. Liczę na to, że wysokie kompetencje Filipa, poparte licznym sukcesami sprzedażowymi, przyczynią się do umacniania silnej pozycji wszystkich naszych marek na polskim rynku - mówi Ricardo Cupido, Dyrektor Generalny Brown-Forman Polska. Od początku naszej obecności na polskim rynku, szczególną wagę przykładamy do tego, aby nasze marki postrzegane były przez konsumentów zarówno przez pryzmat najwyższej jakości, jak i odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu. Jestem przekonany, że Filip będzie dla nas silnym wsparciem w obu obszarach. – dodaje Cupido.

Filip Popławski posiada ponad 16-letnie doświadczenie, które zdobywał na licznych polach, związanych z obszarem sprzedaży. Zanim dołączył do zespołu Brown-Forman Polska, pracował w MARS POLSKA, gdzie również pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży, współpracując zarówno z zespołem biurowym, jak i doradcami klientów zatrudnionymi w terenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij