Biznes na luzie w Rzeszowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biznes na luzie w Rzeszowie

14 listopada o 18:00 w Rzeszowie odbędzie się drugie spotkanie ‘biznes na luzie’. Listopadowa edycja odbędzie się w klubie Chilli przy ul. Kopernika 12. Będzie można posłuchać, co mają nam do powiedzenia Paweł Tkaczyk (MIDEA) oraz Marcin Zaborowski (FEB). Wstęp wolny.

‘Biznes na luzie’ to cykliczne spotkania w Rzeszowie, w których może uczestniczyć każdy zainteresowany. Podczas imprezy zawsze jest dwóch prelegentów. Najczęściej poruszane są tematy dotyczące promocji, marketingu i wykorzystania do tego Internetu, ale również podejmowane są tematy związane z prowadzeniem firmy czy sprzedażą. Organizatorom zależy na różnicowaniu tematów a przede wszystkim przedstawicieli różnych środowisk i specjalności, aby w konsekwencji zostały zrealizowane ciekawe projekty. Chcą, aby wydarzenie stało się okazją do integracji i współpracy na wielu płaszczyznach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Istotnym elementem spotkań jest nieformalny charakter. Podczas ‘biznes na luzie’ nie ma barier, wszystko odbywa się w ‘luźnej’ jak przystało na nazwę, atmosferze. Po prezentacjach można zostać i bliżej poznać się z organizatorami i innymi uczestnikami, a przy tym dobrze bawić.

Na skróty:

• Cel: prowadzenie cyklicznych luźnych rozmów około biznesowych podczas wieczornych spotkań

• Dla kogo: pracownicy lub przedsiębiorcy związani z branżą marketingową lub też osoby zainteresowane tą tematyką

• Korzyści: integracja z ludźmi z branży w województwie podkarpackim, wymiana doświadczeń i poglądów, poszerzanie wiedzy o najnowszych trendach, poznanie ciekawych i wartych uwagi ludzi z branży oraz ich publikacje, możliwość uczestnictwa zarówno, jako słuchacz jak i prelegent

Jeśli więc chcesz popatrzeć na biznes z przymrużeniem oka, poznać ciekawych i charyzmatycznych ludzi, posłuchać interesujących prelekcji przyjdź do Chilli 14 listopada 2012. Start od 18:00. Więcej informacji na www.biznesnaluzie.pl oraz facebook.com/biznesnaluzie

 Wydarzenie objęte patronatem przez NowyMarketing.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij