Marcin Bobowicz w zespole Hypermedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marcin Bobowicz w zespole Hypermedia

Do zespołu Hypermedia linked by Isobar - HUBu technologicznego należącego do grupy Dentsu Aegis Network, dołącza Marcin Bobowicz, obejmując nowo utworzone stanowisko szefa działu mobilnego (Head of Mobile).

Bobowicz będzie odpowiadał za strategię, partnerstwa, doradztwo, rozwój usług i produktów mobilnych oraz koordynację działań w całym obszarze mobile/non-PC dla klientów Hypermedia oraz grupy Dentsu Aegis Network Polska. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Smartfony i tablety rewolucjonizują nasze życie, zmieniając tym samym sposób komunikacji marek z klientami. W Hypermedia produkty mobilne powstają od kilku lat, ale teraz koncentrujemy się na Brand Commerce – strategii mającej na celu budowanie rozwiązań, które nie tylko angażują firmy w dialog z konsumentem, ale prowadzą dalej - do zakupu i lojalności wobec marki. Urządzenia przenośne są kluczowym elementem tej strategii – jak pokazują raporty, transakcje mobilne stanowią już ok. 30% wszystkich płatności internetowych zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych - komentuje Agata Szeliga – Staszkiewicz, Dyrektor Zarządzająca Hypermedia. –Zatrudnienie Marcina jest ważnym krokiem w rozwoju portfolio Brand Commerce - będziemy mogli sprawniej odpowiadać na biznesowe potrzeby naszych klientów. Podobnie jak w przypadku innych kluczowych dla Hypermedii kompetencji, teraz także i w usługach mobilnych stworzymy MCOE - Mobile Center of Expertise – tak dla klientów w Polsce jak i na świecie.

Marcin od ponad dekady związany jest z tematyką urządzeń przenośnych, a od 5 zawodowo zajmuje się mobilem na styku biznesu i technologii. Przez ostatnie 3 lata związany był z Agorą, ostatnio jako Kierownik Rozwoju Aplikacji Mobilnych. Wcześniej pracował dla Wirtualnej Polski oraz Orange.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij