"Pocztowe Wybrzeże" kusi atrakcjami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Bezpłatne WiFi, komfortowa strefa leżaków i parasoli czy plażowe przedszkole – to tylko niektóre z atrakcji czekających na turystów odwiedzających "Pocztowe Wybrzeże" w Sopocie.

W jednym z najpopularniejszych letnich kurortów w Polsce ruszyła wakacyjna akcja, której partnerami są: Poczta Polska, Bank Pocztowy i Envelo.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Plażowy, rodzinny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy ‘Pocztowe Wybrzeże’ – zlokalizowany w nadmorskiej scenerii Fit&Family Beach Sopot przy wejściu na plażę nr 15 i 16 – to doskonała przestrzeń zarówno do relaksu, jak też aktywności sportowych i rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

– "Pocztowe Wybrzeże" to zupełnie nowe miejsce na plażowej mapie Polski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy spokojnego wypoczynku zrelaksują się w strefie leżaków i parasoli Banku Pocztowego, amatorzy surfowania po sieci mogą korzystać z bezpłatnego WiFi od Envelo, a na najmłodszych czekają niezliczone zabawy w plażowym przedszkolu, nad którym czuwa Poczta Polska. – podsumowuje Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Jak dodaje Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego – Dla nas istotne było to, żeby goście spędzający urlop na "Pocztowym Wybrzeżu" mogli nie tylko aktywnie korzystać z wodnych atrakcji, ale znaleźli również inspirację do wspólnych rodzinnych zabaw czy chwil zasłużonego relaksu na leżaku pod parasolem. Zależy nam na tym, by w nadmorskiej strefie Banku Pocztowego każdy czuł się dobrze i komfortowo. Stąd nasza propozycja – z kartą Banku Pocztowego wypożyczenie leżaka jest 50% tańsze.

Partnerzy "Pocztowego Wybrzeża" – poza strefą leżaków i parasoli, bezpłatnym dostępem do WiFi oraz plażowym przedszkolem – zaplanowali na całe wakacje szereg nietuzinkowych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Na turystów i mieszkańców Trójmiasta – odwiedzających "Pocztowe Wybrzeże" – codziennie czekają również: gry, zabawy i konkursy plastyczne oraz sprawnościowe, ekowarsztaty czy kursy pierwszej pomocy. Niebawem uruchomiana zostanie także plenerowa wypożyczalnia książek BeachBook i BeachBookKids oraz wypożyczalnia latawców.

Szczegółowy harmonogram letnich aktywności na Pocztowym Wybrzeżu, zapowiedzi wakacyjnych zabaw i konkursów, relacje z nadmorskiej strefy Poczty Polskiej, Banku Pocztowego i Envelo znaleźć można profilu Pocztowe Wybrzeże na FB.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij