Nowa strefa dźwięku Sound Tropez

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa strefa dźwięku Sound Tropez

Studio produkcji i postprodukcji dźwięku Sound Tropez, specjalizujące się w tworzeniu reklam oraz słuchowisk na podstawie komiksów, przeniosło się z warszawskiego Wilanowa do Soho Factory, przy ulicy Mińskiej 25.

Nowa lokalizacja to obecnie jedno z najbardziej kreatywnych miejsc na mapie Warszawy. Studio zajmuje łącznie ponad 150 m², na których znajdują się cztery nowocześnie urządzone i wyposażone studia dźwiękowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Przeprowadzka do nowego miejsca to naturalna konsekwencja naszych dotychczasowych działań. Jesteśmy studiem, które skupia się nie tylko na nagrywaniu audiobooków, czy słuchowisk na podstawie komiksów, ale również miejscem, w którym każdego roku zostaje udźwiękowionych kilkadziesiąt reklam i programów telewizyjnych. Zależało nam, aby stworzyć naszym klientom możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pracy. Dzięki przygotowaniu czterech niezależnych studiów, możemy pracować nad kilkoma projektami naraz i jednocześnie realizować własne produkcje. Dodatkowo należy pamiętać, że Soho Factory, to wyjątkowa przestrzeń, naładowana dużą dawką pozytywnej energii, tak potrzebnej przy kreatywnej pracy - mówi Michał Szolc, właściciel studia Sound Tropez.

Studio pracuje obecnie nad wydaniem kolejnych części kultowych już słuchowisk, m.in. „The Walking Dead”, „Thorgal”, czy „Kajko i Kokosz”, ale także nad zupełnie nowymi tytułami komiksowymi, audiobookami i reklamami.

Produkcje reklamowe studia.
Zdjęcia studia. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij