Ewa Rafalska nowym Marketing Managerem w firmie DLH Poland Sp. z o.o.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ewa Rafalska nowym Marketing Managerem w firmie DLH Poland Sp. z o.o.

Wraz z początkiem lipca struktury firmy DLH Poland Sp. z o.o., jednego z największych światowych dostawców drewna i produktów drewnopochodnych, wzmocniła Ewa Rafalska, która objęła stanowisko Marketing Managera.

W firmie odpowiadać będzie za całokształt działań marketingowych i komunikacyjnych, a także za wdrażanie nowych inicjatyw z zakresu wsparcia sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ewa Rafalska wnosi do polskiego oddziału firmy DLH Poland Sp. z o.o. bogate doświadczenie handlowo-marketingowe oraz liczne umiejętności z zakresu tworzenia i wdrażania strategii biznesowych. Kierunkowa ścieżka edukacyjna rozpoczęta studiami na Uniwersytecie Wrocławskim o profilu Stosunki Międzynarodowe pozwoliła jej zgłębić tajniki sztuk skutecznej komunikacji oraz udoskonalić techniki negocjacji. Umiejętności te wzbogacała podczas realizacji Podyplomowych Studiów Menedżerskich oraz z powodzeniem realizując program Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Zanim dołączyła do zespołu DLH Poland Sp. z o.o., koordynowała współpracę z kluczowymi klientami w LELLEK Group Sp. z o.o., po czym  jako Specjalista ds. PR w Lafarge Dachy Sp. z o.o., później Monier Sp. z o.o. odpowiadała za marketing produktu i narzędzia internetowe. Po sukcesach w zakresie zarządzania projektami sprzedażowymi i marketingowymi, Ewa Rafalska rozpoczęła działania w obszarze kreatywnego wdrażania nowych marek w firmie Pfleiderer Grajewo S.A. jako Manager Projektów Marketingowych. Dodatkowe doświadczenie w zakresie kompleksowego wsparcia i doradztwa klientów Ewa Rafalska zdobywała realizując wraz z GFO Fusion Marketing zintegrowane kampanie marketingowe oraz strategie wsparcia sprzedaży.

Otwartość na nowe wyzwania, nastawienie na kooperację oraz inicjatywa to cechy, które trafnie charakteryzują model działania Ewy. Ona sama określa się jako typ kreatywnego lidera, który sukcesu  wszelkich projektów upatruje w pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji. Dynamizm, profesjonalizm oraz odpowiedzialność to wartości, którymi nowa Marketing Manager kieruje się w życiu zawodowym, a które zbieżne są także z ideałami firmy DLH Poland Sp. z o.o. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij