CuponatIon.pl przygotował infografikę odnośnie urlopowych Polaków

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CuponatIon.pl przygotował infografikę odnośnie urlopowych Polaków

Jak spędzamy wakacje? Czy spędzamy nasz urlop w kraju czy za granicą? Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć w infografice przygotowanej przez portal CupoNation, która także zawiera dodatkowo ciekawe informacje odnośnie zwyczajów urlopowych użytkowników portalu.

Sektor zakupów online rośnie w Polsce w tempie dynamicznym, szczególnie dynamicznie rozwija się sektor mobile commerce (zakupów z użyciem urządzeń mobilnych), tendencja ta także dotyczy zakupów usług takich jak: wypoczynek zorganizowany, przeloty bądź też zakwaterowanie. Coraz bardziej świadomi klienci online szukają możliwości kolejnych oszczędności i tu właśnie pojawia się portal CupoNation.pl - wiodący portal z ofertami promocyjnymi oraz kuponami rabatowymi na zakupy w internecie od ponad 2000 sklepów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wyglądały nasze wyjazdy wakacyjne w 2014 roku? Aż 42% z nas miało jeden urlop wypoczynkowy, większość (46% osób spędziło urlop w kraju, natomiast 18% wyjechało za granicę). W kraju (pod względem województw) jeździmy głównie w góry (aż 42%), jednak w porównaniu do zeszłego roku miał tu miejsce spadek aż o 2 punkty procentowe. Nad morze w 2014 roku wybrało się aż 39% Polaków i w stosunku do 2013 roku miał tu wzrost aż o 3 punkty procentowe. Nad jeziora wybrało się w 2014 10% Polaków, o 2 punkty procentowe mniej niż w roku poprzednim.

Jeśli chodzi o zagranicę to wybór miejsc docelowych nie jest tak oczywisty. Na pierwszym miejscu są Niemcy (22%). W infografice przedstawione zostało zestawienie topowych 10 kierunków urlopowych Polaków - to zestawienie jest dużą niespodzianką.

Największe zainteresowanie ofertą związaną z podróżami portal CupoNation odnotował w miesiącach od kwietnia do września. W większości z portalu korzystały osoby, które preferowały zaplanowanie wakacji na własną rękę (osobna rezerwacja przelotu i hotelu) – aż 94% użytkowników. Niezależnie od rodzaju preferowanego wypoczynku warto skorzystać z oferty CupoNation przygotowanej w kontekście wakacji 2015. Na portalu znajdziemy ekskluzywne kody rabatowe m.in. na 10% zniżki do hotels.com – portalu oferującego hotele na całym świecie oraz 25 zł zniżki na przeloty międzynarodowe do portalu tripsta.

Kampania dostępna jest do 4 sierpnia pod adresem.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij