Rodzicielstwo idzie z duchem czasu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rodzicielstwo idzie z duchem czasu

Już wkrótce portal Dzidziusiowo.pl, jeden z największych parentingowych serwisów internetowych w Polsce, zmieni się nie do poznania. Nowa wersja zostanie unowocześniona nie tylko pod względem graficznym, ale również funkcjonalnym. A to dopiero początek ewolucji.

Powstanie portal jakiego w Polsce jeszcze nie było!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z duchem czasu

Nowe Dzidziusiowo.pl ma stanowić odbicie nowoczesności i wiarygodności portalu. Zmiana szaty graficznej i dodatkowe funkcjonalności znacząco podniosą komfort korzystania z serwisu. Odświeżony layout uczyni witrynę bardziej przejrzystą i przyjazną użytkownikowi – po pierwsze dzięki czytelnemu podziałowi kategorii tematycznych, po drugie dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Dzięki temu czytelniczki i czytelnicy będą mieli łatwiejszy dostęp do interesujących ich treści. Wszystko to ma na celu stworzenie kompletnej bazy informacji, które będą pomocne zarówno dla przyszłych rodziców, jak również osób już wychowujących swoje dzieci.

-Decyzja o unowocześnieniu portalu stanowi początek zmian, jakie chcemy wprowadzić. Rodzicielstwo również idzie z duchem czasu. Nasi czytelnicy to osoby nowoczesne i dynamiczne, które oczekują wygodnych rozwiązań i wiarygodnych informacji. Dzięki interaktywności i mobilności nowy portal będzie spełniał wszystkie te kryteria – mówi Piotr Wrotek z Dzidziusiowo.pl.

Portal cieszy się ogromną popularnością internautów. Według majowych statystyk Google Analytics strona odnotowała ponad 2 miliony odsłon, 505 tys. sesji oraz 385 tys. unikalnych użytkowników.

Jaki będzie kolor oczu dziecka?

Oprócz dotychczasowych funkcjonalności takich jak kalendarz ciąży czy kalkulator terminu porodu przyszli rodzice skorzystają z kalkulatora koloru oczu, a nawet będą mogli przewidzieć płeć dziecka. Dla rodziców pragnących sprawdzić rozwój swoich pociech portal oferuje kalendarz rozwoju dziecka oraz interaktywne siatki centylowe. Dużym udogodnieniem będzie wybór artykułów i wątków w poszczególnych kategoriach wiekowych dziecka. W efekcie użytkownicy nie będą musieli wertować dziesiątek stron w poszukiwaniu adekwatnej do ich potrzeby porady, w czym pomoże ulepszona wyszukiwarka.

Baza produktów dla dzieci

Kolejna nowość to ranking produktów dla dzieci. Użytkownicy będą mogli zapoznać się z opiniami innych rodziców na temat interesujących produktów różnych marek, co z pewnością ułatwi wybór przy zakupach. Do dyspozycji internautów będzie także rozbudowana o nowe pozycje baza z opisem ponad 700 najpopularniejszych imion i wygodnym mechanizmem zapisywania i udostępniania tych ulubionych. 

Nowy portal to duże wyzwanie zarówno od strony technologicznej, koncepcyjnej, jak i merytorycznej. To ogromne przedsięwzięcie, tym bardziej, że postawiliśmy sobie bardzo ambitny cel. Nadchodząca zmiana strony to dopiero początek, w planach mamy stworzyć portal, jakiego w Polsce jeszcze nie było – dodaje Piotr Wrotek.

Planowany start nowego serwisu to koniec lipca 2015.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij