Testy odkurzaczy Bosch na blogach - „Supermoc w Twoim domu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Testy odkurzaczy Bosch na blogach - „Supermoc w Twoim domu”

W ramach kampanii „Supermoc w Twoim domu” agencja interaktywna INSIGNIA odpowiada za przeprowadzenie testów sprzętu w blogosferze oraz działania na Facebooku. Celem akcji jest prezentacja odkurzaczy linii ProPower.

Do testów została zaangażowana grupa 20 opiniotwórczych blogerów, którzy mieli możliwość gruntownego przetestowania odkurzaczy marki Bosch. – Zaprosiliśmy do współpracy blogerów z grupy celowej naszego klienta, czyli osoby prowadzące blogi o tematyce lifestyle, parentingowej oraz home&living - mówi Anna Kiljan-Szydełko, strategy manager w agencji INSIGNIA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby akcji marka Bosch przekazała 10 odkurzaczy. Blogerzy, po otrzymaniu niezbędnych materiałów na temat odkurzaczy, mieli pełną swobodę działania. Uczestnicy poddali próbie moc, wytrzymałość, zasięg i użyteczność sprzętu. Informacje o udziale i wynikach testów blogerzy publikowali na swoich blogach, a marka Bosch promowała te wpisy na swoim fan page – Bosch Home Polska. Wszyscy testujący podkreślali wyjątkową moc i skuteczną pracę odkurzaczy oraz wyrazili chęć zatrzymania sprzętu na własność.

W ramach kampanii agencja INSIGNIA przeprowadza także działania na Facebooku. Internauci mogą dowiedzieć się o kluczowych funkcjach i cechach charakterystycznych sprzętu w specjalnej aplikacji uruchomionej w serwisie społecznościowym. Prawidłowe odpowiedzi na pytania związane ze sprzętem to możliwość wygrania – co tydzień - jednego z trzech odkurzaczy linii ProPower.

Kampania potrwa 7 tygodni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij