Agnieszka Jabłońska-Twaróg dołączyła do Clear Communication Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agnieszka Jabłońska-Twaróg dołączyła do Clear Communication Group

Od sierpnia do zespołu Clear Communication Group dołączyła Agnieszka Jabłońska-Twaróg. Jako partner zarządzający będzie odpowiedzialna za wsparcie bieżących projektów realizowanych przez Agencję oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Agnieszka Jabłońska-Twaróg przez ostatnie dwa lata odpowiadała za komunikację i relacje z mediami w Ministerstwie Skarbu Państwa jako rzecznik prasowy, a następnie także dyrektor Biura Ministra.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wcześniej była związana z telewizją Polsat, gdzie prowadziła serwisy informacyjne Polsat News, „Biznes Informacje” oraz program publicystyczny „Kto ma rację” Polsat Biznes. Pracowała również jako dziennikarka w Pulsie Biznesu, a wcześniej w TVN24. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

W Clear Communication Group będzie m.in. zarządzała projektami, prowadziła szkolenia medialne oraz wspierała klientów w zakresie doradztwa w komunikacji kryzysowej.

Clear Communication Group to działająca od 2010 roku firma doradztwa komunikacyjnego, która specjalizuje się w usługach z zakresu PR dla firm i instytucji rynku finansowego, komunikacji związanej z przekształceniami własnościowymi i dużymi zmianami w organizacjach, a także w komunikacji kryzysowej. Do tej pory firma zrealizowała ponad 30 projektów dla największych polskich banków, firm doradczych, kancelarii prawnych i firm technologicznych. 

Zespół CCG liczy obecnie 15 osób. Agnieszka Jabłońska-Twaróg będzie trzecim partnerem zarządzającym obok Magdaleny Załubskiej-Król i Marka Gieorgicy, założycieli Agencji.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij