Amica na radiowej fali

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Amica na radiowej fali

„Nagradzamy i schładzamy” – tak brzmi hasło przewodnie nowej, niestandardowej akcji firmy Amica realizowanej we współpracy z Radiem Zet, promującej lodówki Amica z technologią No Frost.

Prosty mechanizm konkursu, który wystartował 1 sierpnia, ma zachęcić słuchaczy do zabawy i rywalizacji o cenne nagrody ufundowane przez firmę Amica.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystarczy umieścić w dedykowanej zakładce konkursowej Radia Zet zdjęcie, na którym uczestnik pokaże, jak się ochłodzić. Pięć najbardziej kreatywnych pomysłów zostanie nagrodzonych lodówkami Amica z technologią No Frost.

Przekaz wzmocniono na wiele sposobów. Prowadzący popołudniowe pasmo zachęcają słuchaczy do dalszej zabawy i grania o cenne nagrody, podkreślając zalety oferowanych produktów. Dodatkowo, na potrzeby akcji, zostały nagrane dedykowane jingle, w których marka Amica pojawia się jako sponsor konkursu i fundator nagród. 

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie konkursowej. Konkurs trwa do 7 sierpnia.

Obecna współpraca to jeden z elementów rozbudowanych działań promocyjnych dla lodówek Amica, które obejmowały m.in. kampanię TV z billboardem sponsorskim oraz kampanię internetową.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij