TBWA oraz iSpot podejmują współpracę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TBWA oraz iSpot podejmują współpracę

TBWA oraz iSpot, sieć salonów z pełną ofertą produktów Apple, nawiązały współpracę. Obecnie agencja jest w fazie realizacji projektu dla marki iSpot. W prace nad nim są zaangażowane działy strategii i kreacji TBWA.

TBWA Worldwide współpracuje z Apple od wielu lat i jest autorem najbardziej spektakularnych kampanii tej marki. Dlatego też niezmiernie cieszy nas, że lokalnie będziemy mieli możliwość współpracy z iSpot, partnerem Apple w Polsce. Jest to dla nas duże wyzwanie, ale wierzę, że współpraca przyniesie ciekawe efekty i rozwinie się w przyszłości – powiedziała Alena Suszycka, Dyrektor Zarządzająca TBWA. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

iSpot to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Klienci znajdą w niej pełną ofertę produktową Apple oraz najbardziej innowacyjnych firm z rynku IT, fotografii, audio i video. Odwiedzając sklepy iSpot konsumenci mają także możliwość praktycznego przetestowania każdego rozwiązania oraz uczestniczenia w bezpłatnych warsztatach tematycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij