Jury wybrało finalistów Blog Day 2015. Czas na głosy Internautów!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jury wybrało finalistów Blog Day 2015. Czas na głosy Internautów!

Z rekordową liczbą 172 zgłoszeń zakończył się pierwszy etap konkursu Blog Day 2015 – na najciekawsze blogi Dolnoślązaków. Jury wskazało już 20 finalistów. Spośród nich w otwartym głosowaniu wybrany zostanie zwycięzca kategorii „Blog Internautów”. Każdy może oddać swój głos do 24 sierpnia.

Do konkursu Blog Day 2015, organizowanego po raz piąty przez Pasaż Grunwaldzki, napłynęły aż 172 zgłoszenia. Po raz kolejny udało się pobić rekord poprzedniej edycji – w 2014 roku przesłano ich 144. Największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria „Pasje i Twórczość”, do której zakwalifikowało się 95 blogów. Spośród wszystkich uczestników, jury wybrało dwudziestu finalistów – pięciu w każdej z kategorii („Moda i Uroda”, „Kulinaria”, „Pasje” i Twórczość” oraz „Dolny Śląsk”). Oceny i wyboru dokonali: Marta Dymek, autorka bijącego rekordy popularności bloga Jadlonomia.com oraz książki Jadłonomia, zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji: Kasia Kowalska, autorka bloga zapętlone.pl oraz Krystyna Bałakier z bloga balakier-style.pl, a także Ewa Wilczyńska z Gazety Wrocławskiej i Ula Jagielnicka z portalu Wroclaw.pl. – Miłym zaskoczeniem była dla nas tak duża liczba zgłoszeń – oznacza to, że dolnośląska blogosfera nieustannie się rozwija. Fascynująca okazała się także różnorodność tematyczna zgłoszonych blogów – mogliśmy zapoznać się np. z zasadami pielęgnacji kotów, trendami w modzie męskiej, techniką tatuaży czy tajnikami branży IT. Z tych samych jednak powodów wybór finalistów był niezwykle trudny. Na szczęście udało się i to prawie jednogłośnie – przyznaje Marta Dymek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z kolei o zwycięzcy piątej kategorii zadecydują Internauci. Od 10 do 24 sierpnia na fan page’u Blog Day Wrocław potrwa głosowanie na „Blog Internautów”– każdego dnia można oddać jeden głos na wybrany blog z finałowej dwudziestki. Na uczestników głosowania również czekają nagrody – 5 osób, które najciekawiej uargumentują swój wybór, otrzyma zestawy upominków od organizatora konkursu – CHR Pasaż Grunwaldzki.

Zwycięzcy wszystkich kategorii ogłoszeni zostaną 30 sierpnia podczas finału Blog Day 2015. Z nominowanymi blogami oraz szczegółami konkursu można się zapoznać na stronach: www.pasazgrunwaldzki.pl oraz www.facebook.com/BlogDayWroclaw.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij