Projekt studia Redkroft nagrodzony międzynarodowym znakiem jakości designu Red Dot Award

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Projekt studia Redkroft nagrodzony międzynarodowym znakiem jakości designu Red Dot Award

Polskie studio brandingowe Redkroft zostało laureatem Red Dot Award: Communication Design 2015 za projekt marki Portierge. Nadane wyróżnienie to jedna z najbardziej prestiżowych i uznanych nagród designu na świecie.

Projekt marki salonów ze stolarką budowlaną Portierge zrealizowany przez Redkroft został oceniony przez międzynarodowy skład 27 ekspertów jako wznoszący się ponad rynkowe standardy. Jury doceniło jego kreatywność i wysoką jakość, nadając mu najwyższe odznaczenie w kategorii Brand Design. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portierge to marka o niecodziennych w porównaniu do konkurencji fundamentach ideologicznych, filozofii pracy, podejściu do odbiorcy i oferowanej mu usługi. Założeniem projektu było przeniesienie tej różnicy na grunt tożsamości wizualnej, tak by nieszablonowe myślenie odróżniające Portierge od konkurencji było widoczne już przy pierwszym kontakcie z marką – tłumaczy Grzegorz Derlukiewicz, account director & partner, Redkroft. Projektując markę Portierge oraz jej identyfikację wizualną ważny był dla nas cel, jaki chciał osiągnąć nasz klient. Efekt to połączenie estetyki i funkcjonalności dla spełnienia potrzeb biznesu.

Red Dot to jeden z największych i najbardziej poważanych konkursów designu na świecie, odbywający się od 60 lat. W tym roku międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców z rekordowej ilości ponad 7400 zgłoszeń nadesłanych z 53 krajów. Zwycięskie tytuły zostaną przyznane podczas oficjalnej ceremonii 6 listopada br. w Konzerthaus w Berlinie. Następnie zainaugurowana zostanie wystawa zwycięzców „Design on Stage”, na której miejsce znajdzie projekt studia Redkroft.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij