„JA+ Moja Zajawka” Wyraź swoje pasje za pomocą gifów i wygraj super nagrody w nowej akcji Plusa!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„JA+ Moja Zajawka”  Wyraź swoje pasje za pomocą gifów i wygraj super nagrody w nowej akcji Plusa!

Plus rusza z kolejną akcją zachęcającą swoich klientów do aktywności. Tym razem użytkownicy internetu dzięki prostej aplikacji mogą tworzyć gify wyrażające ich pasje.

Na autorów najciekawszych prac i najbardziej inspirujących prac czekają zestawy gadżetów Samsunga, a dla najlepszych smartfony Samsung Galaxy A5. Akcja „JA+ Moja Zajawka” potrwa do 6 września. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od dziś na stronie http://japlus.pl znajduje się specjalna aplikacja, dzięki której każdy może dodać zdjęcia o swoich pasjach i zainteresowaniach i samodzielnie stworzyć kilkusekundowe gify, którymi podzieli się ze znajomymi na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Zdjęcia można dodawać zarówno z komputera dzięki desktopowej wersji programu lub za pomocą mobilnej aplikacji bezpośrednio ze smartfonu czy tabletu.

Każdy kto oznaczy swojego gifa specjalnym tagiem „#brawoja” może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są produkty firmy Samsung. Co tydzień wybierane będą prace nagradzane zestawami gadżetów Samsunga, natomiast we wrześniu wyłonieni zostaną autorzy najbardziej inspirujących gifów w całym konkursie. Otrzymają oni smartfony Samsung Galaxy A5, a zwycięzca dodatkowo otrzyma słuchawki Level Over Samsung. 

Akcję „JA+ Moja Zajawka” wspierają internetowi influencerzy. O swoich pasjach opowiedzą nam za pomocą gifów znani blogerzy i vlogerzy za pomocą gifów: świat mody, lifestyle i podróży przybliży blogerka Cajmel, o świecie gier i filmów opowie Mandzio, Kinga Paruzel przedstawi za pomocą gifów pasję do zdrowego jedzenia i sportu, natomiast w podróże w nieznane zabierze nas autor bloga „Autostopem przez życie”. Wkrótce dołączą także znani sportowcy, którzy zaprezentują własne gifowe opowieści o swoich zajawkach. 

Za strategię, koncept kreatywny oraz realizację akcji „JA+ Moja Zajawka” odpowiada należący do grupy Dentsu Aegis Network Polska dom mediowy Vizeum przy wsparciu ze strony Działu Portali i Sprzedaży Internetowej sieci Plus. Fundatorem nagród w konkursie jest firma Samsung.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij