IKEA urządziła letnie studio „Pytania na Śniadanie”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IKEA urządziła letnie studio „Pytania na Śniadanie”

Latem program „Pytanie na Śniadanie” nadawany jest z nowego studio. Nowa przestrzeń została urządzona przez dekoratorów IKEA. Program można oglądać od 20 lipca br. na antenie TVP 2, od poniedziałku do soboty od godz. 8:00.

Letnie studio „Pytania na Śniadanie” mieści się w nowym gmachu TVP. Składa się z dwóch części. Pierwszą jest wnętrze budynku zaaranżowane na domowy salon, w którym duże sofy połączone zostały z kontrastującymi dodatkami. Wzorzyste poduszki, biały stolik, żółty fotel, pomarańczowy dywan i niebieskie lampiony doskonale uzupełniają się z szarością kanap.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W studiu umieszczono również białe lampy, które swoim kształtem przypominają dmuchawce. Dekoracyjne i intrygujące wzornictwo oświetlenia stanowi dopełnienie wewnętrznej aranżacji studia. Dekoratorzy IKEA wybrali artykuły nie tylko pod kątem estetyki, ale także funkcjonalności i wygody dla prowadzących i gości „Pytania na Śniadanie”. 

Zewnętrzna część studia to ogródek z różnymi gatunkami roślin w skrzyniach i doniczkach. Znalazło się również miejsce na kuchnię wyposażoną w sprzęt oraz akcesoria. Wygodne meble ogrodowe zapraszają gości do rozmowy.

„Urządzając studio, zależało nam na tym, by przestrzeń była nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadająca na potrzeby porannego programu telewizyjnego. Połączenie klasycznego wnętrza z naturą, podkreśla jego letni charakter” – mówi Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka wnętrz IKEA.

„Pytanie na śniadanie” to poranny program o charakterze poradnikowo-rozrywkowym nadawany na żywo na antenie TVP2, nieprzerwanie od 2002 r. W programie poruszane są tematy związane z życiem codziennym – zdrowiem, relacjami damsko-męskimi czy kuchnią. Dużo miejsca poświęca się również najnowszym trendom w muzyce, sztuce, modzie i kulturze. Zapraszani goście, gwiazdy oraz wybitni eksperci komentują bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Wakacyjną odsłonę programu można oglądać od 20 lipca br. - od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 pod redakcją Bernadetty Bieszczanin. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij