Najlepszy zawód świata – piwny degustator – ma swoją stronę internetową

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najlepszy zawód świata – piwny degustator – ma swoją stronę internetową

Ruszyła strona internetowa poświęcona zawodowi cervesario - piwnego eksperta i degustatora. Czym się zajmuje? Gdzie go spotkać? Tego można się tutaj dowiedzieć.

Strona www.cervesario.pl powstała z myślą o tych, którzy chcą poznać pasjonujący świat piwa. Aby móc w pełni się w niego zanurzyć potrzebna jest wiedza i trening zmysłów. Tym właśnie zajmuje się cervesario – piwny znawca i sommelier. Strona przybliża tajniki tego zawodu – można też znaleźć tu informacje o pokazach organizowanych w całej Polsce. Czego można się po nich spodziewać? Sztuki nalewania piwa i doboru szkła, piwnych faktów i mitów, technik degustacji, przewodnika po piwnych stylach, informacji o historii i warzeniu złotego trunku czy technik wykrywania wad w piwie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na stronie nie zabrakło zdjęć surowców do warzenia piwa, szkła degustacyjnego i prawdziwej piwnej pasji. Zdjęcia wykonano w pubie Kompanii Piwowarskiej w Warszawie, która wspiera szkolenie i certyfikację cervesario w Polsce.

Strona, oparta jest na trendzie scroll-down, i jest przyjazna użytkownikowi. Wykorzystano tu efekt paralaksy, dający złudzenie wolniejszego przesuwania się obiektów w oddali, od tych znajdujących się na pierwszym planie. Zastosowano także optymalizację pod kątem urządzeń mobilnych.

Za stworzenie strony odpowiadała agencja interaktywna Artflash Interactive z Poznania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij