.Nowoczesna z nowym logo i identyfikacją wizualną od Walk

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
.Nowoczesna z nowym logo i identyfikacją wizualną od Walk

Stowarzyszenie .Nowoczesna zmieniło logo i wprowadziło nową identyfikację wizualną. Za działania odpowiada Walk.

Agencja Walk była odpowiedzialna za stworzenie nowego logo oraz Corporate Identity .Nowoczesna. Jej celem jest podkreślenie misji stowarzyszenia – zrozumienia ludzi i ich potrzeb. Głównym elementem nowego CI jest kropka przed nazwą Nowoczesna, symbolizująca zamknięcie pewnego etapu i otwarcie kolejnego w historii Polski. Nawiązuje ona do konsultacji społecznych, podczas których stowarzyszenie pytało Polaków o ich opinie i uwagi na temat krajowej polityki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Logo .Nowoczesna mówi o tym, kim jesteśmy i jak działamy – komentuje Szymon Walkiewicz, dyrektor ds. marketingu Nowoczesnej. – Kwadratowa kropka przed nazwą Nowoczesna nawiązuje do karteczek, na których przez ostatnie miesiące ludzie pisali swoje opinie i postulaty. Chcemy pokazać, że naprawdę słuchamy ich głosu, a nie tylko o tym mówimy. W ciągu ostatnich 26 lat zdarzyło się bardzo dużo dobrego, ale czas już powiedzieć politykom „starych” partii: dziękujemy, kropka. Ta kropka pokazuje, że dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział, chcemy pokazać nową jakość – dodaje.

Stowarzyszenie Nowoczesna to inicjatywa ludzi, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w pozytywnych zmianach w naszym kraju. Ideą stowarzyszenia jest społeczeństwo nowoczesne i otwarte, rozwijające się w oparciu o innowacyjną przedsiębiorczość, żyjące w dobrze zarządzanym i funkcjonującym kraju. Społeczeństwo ludzi wykształconych zgodnie z wyzwaniami nowoczesności. Społeczeństwo otwarte na Europę i świat. Społeczeństwo aktywnych, uczestniczących w zmianach i rządzeniu państwem obywateli.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij