IMS partnerem merytorycznym SAR Effie Awards

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IMS partnerem merytorycznym SAR Effie Awards

IMS, lider branży marketingu sensorycznego, został partnerem merytorycznym SAR Effie Awards, najważniejszego wydarzenia branży marketingowej. Współpraca została nawiązana po raz pierwszy.

Effie to konkurs marketingowy organizowany w ponad 40 krajach z całego świata. W Polsce jest przeprowadzany od 1999 roku przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Nagrodę Effie uzyskują kampanie marek, które wyróżniają się na rynku efektywnością działań komunikacyjnych oraz wysokością wyników biznesowych. Kampanie wyróżnione przez jury Effie charakteryzują się połączeniem planowania strategicznego, badania rynku, planowania i zakupu mediów oraz kreacji i obsługi klienta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

IMS, firma zajmująca się marketingiem sensorycznym, została w tym roku partnerem merytorycznym SAR Effie Awards. W ramach współpracy przygotowywany jest „Zapach Effie” oraz „Zapach Zwycięstwa”. –Dotychczas przeprowadziliśmy ankiety oraz wywiady z jurorami Effie na temat tego, jak wyobrażają sobie „Zapach Effie” i „Zapach Zwycięstwa”. Na ich podstawie została przygotowana mapa cech tych aromatów – tłumaczy Michał Kornacki, prezes IMS. – Obecnie zestawiamy te cechy z koncepcją marki i rozpoczynamy poszukiwania odpowiednich nut zapachowych.

Efekt prac zespołu IMS zostanie zaprezentowany podczas Gali SAR Effie Awards, która odbędzie się 12 października 2015 roku w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Więcej informacji na temat IMS.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij