Bluerank i Yamaha nabierają prędkości w Google

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bluerank i Yamaha nabierają prędkości w Google

Kampanie w Internecie są w stanie skutecznie zwiększać konwersję w sklepach stacjonarnych. Dotyczy to mocno branży motoryzacyjnej.

Bardzo wielu klientów zanim zdecyduje się na zakup motocykla czy skutera, szuka najlepszego modelu właśnie w Internecie. Dlatego Yamaha Motor Polska zdecydowała się zwiększyć widoczność swoich produktów w Google i zaufać w tej kwestii specjalistom od kampanii SEM – agencji Bluerank.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach prowadzonych działań promowane będą kluczowe segmenty i produkty marki za pomocą kampanii Paid Search. Głównym założeniem dla kampanii jest wsparcie sprzedaży w sklepach stacjonarnych marki. W ramach kampanii reklamowej chcemy również informować o możliwości umówienia się przez Internet na jazdę próbną wybranym modelem w wybranym salonie. To na pewno kusząca opcja dla wszystkich fanów motoryzacji i dwóch kółek” – mówi Joanna Kazanecka, Marketing & PR Manager w Yamaha Motor Polska.

Bluerank ma duże doświadczenie z projektami motoryzacyjnymi. Do tej pory współpracuje m.in. z Mitsubishi, Inter Cars i Feu Vert.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij