Śledzicie i kopiujecie to, co robi Leo Messi? przestańcie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Śledzicie i kopiujecie to, co robi Leo Messi? przestańcie

Leo Messi, najlepszy zawodnik w historii futbolu, zachęca kreatorów gry do tego, aby poszli własną drogą i nie naśladowali go już nigdy więcej. „Unfollow” jest nowym, 60-sekundowym filmem od adidas, będącym częścią kampanii „Create Your Own Game”.

Messi, czterokrotny zdobywca Złotej Piłki, jest uwielbiany i naśladowany przez miliony fanów na całym świecie. Jednak adidas chce, aby do głosu doszli kreatorzy, a nie naśladowcy. Dlatego zwraca się do tych, dla których rewelacyjny Argentyńczyk nie jest już bohaterem, tylko konkurencją. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Unfollow” to kolejny etap kampanii Sport15, który pokazuje zmianę w sposobie komunikacji przez adidas. W świecie pełnym naśladowców marka chce dotrzeć do tych, którzy mają odwagę, aby się wyróżniać. Najnowszy film z udziałem Messiego jest wezwaniem dla wszystkich, którzy przeciwstawiają się ustanowionym wcześniej normom. Futbol rozwija się każdego dnia. Aby odnieść sukces, nie wystarczy naśladować Leo Messiego. Trzeba mieć swój własny styl.

Nowy klip z udziałem Argentyńczyka jest kolejnym dowodem na to, że adidas jest liderem futbolowej rewolucji. Dzisiejszy sport nie polega na biernym obserwowaniu wielkości innych. Chodzi o znalezienie własnej drogi i usunięcie przeszkód uniemożliwiających jej osiągnięcie.

Śledź youtube.com/adidas i przyłącz się do komentowania na Twitterze @adidas albo facebook.com/adidas.

By dołączyć do futbolowej rewolucji odwiedź facebook.com/adidasfootball albo obserwuj @adidasfootball #BETHEDIFFERENCE na Twitterze bądź Instagramie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij