Rusza drugi etap kampanii reklamowej konferencji EFNI

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza drugi etap kampanii reklamowej konferencji EFNI

Konfederacja Lewiatan rozpoczyna drugi etap kampanii promującej Europejskie Forum Nowych Idei (EFNI), które na przełomie września i października odbędzie się w Sopocie. Media plan oraz kreację przygotowały agencje McCann Worldgroup i Starcom Mediavest Group, partnerzy tegorocznej edycji EFNI.

W kampanii reklamowej promującej EFNI występują prezesi największych polskich przedsiębiorstw i prelegenci Forum, w tym między innymi Andrzej Klesyk, prezes PZU; Łukasz Kalinowski, prezes MetLife; Wojciech Szpil prezes Totalizatora Sportowego; Krzysztof Jonak, dyrektor Intela w regionie Europy Środkowo-Wschodniej; Bruno Duthoit, prezes Orange Polska; Katarzyna Kieli, prezes Discovery Networks CEEMEA, Sławomir S. Sikora, prezes Citi Handlowy; Jakub Karnowski, prezes PKP oraz Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan, organizatora wydarzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania promocyjne prowadzone będą do połowy października w telewizji, internecie, prasie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej z wykorzystaniem mediów współpracujących z EFNI m.in.: TVP, Onet.pl, Biznes.pl, Dziennik Gazeta Prawna, Newsweek, Forbes, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu, Warsaw Voice, Liberté!, Warsaw Business Journal Observer, AMS.

Plan mediowy oraz kreację przygotowały agencje McCann Worldgroup i Starcom Mediavest Group, które utworzyły konsorcjum reprezentujące na EFNI Stowarzyszenie Agencji Reklamowych w Polsce (SMK SAR). Współpraca obu agencji z EFNI w tym roku obejmie również aspekt merytoryczny i będzie dotyczyć zjawisk i tendencji na rynku cyfrowej komunikacji marketingowej. Agencje zostały partnerem debaty poświęconej obszarowi BIG DATA. Gościem specjalnym debaty będzie Lutz Finger, publicysta magazynu Forbes, specjalizujący się w tematyce baz danych. Moderacją dyskusji zajmie się Wojciech Borowski, prezes McCann Wordgroup w Polsce.

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowy kongres środowisk biznesowych z udziałem wybitnych przedstawicieli świata polityki, kultury, nauki i mediów. Organizowane jest od 2011 r. przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Celem Forum jest wypracowywanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Tegoroczna edycja EFNI odbędzie się w dniach 30 września – 2 października w Sopocie, a jej hasłem przewodnim będzie: „Europa wobec rosnących nierówności społecznych, radykalizmów i zagrożeń geopolitycznych”. Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij