Cezary i Katarzyna Żak w reklamie marki Smakowita, dziś startuje kampania telewizyjna przygotowana przez Red8 Advertising

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cezary i Katarzyna Żak w reklamie marki Smakowita, dziś startuje kampania telewizyjna przygotowana przez Red8 Advertising

Red8 Advertising przygotowała kampanię telewizyjną „Jest Smakowita”. Po raz pierwszy w reklamie marki Smakowita wystąpią celebryci – będzie to para Cezary i Katarzyna Żak.

Kampania startuje dziś, jej celem jest budowanie świadomości i wizerunku brandu  Smakowita (z portfolio ZT Kruszwica/Bunge Polska), a hasło przewodnie to „Idealna do chleba”. Warstwę muzyczną spotu telewizyjnego tworzy znany przebój „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zadaniem agencji Red8 Advertising było przygotowanie nowej odsłony kampanii reklamowej, budującej świadomość i wizerunek marki margaryny Smakowita.

- Podobnie jak w dotychczasowych reklamach Smakowitej miejscem akcji jest tradycyjna piekarnia –  mówi Viola Stanisławska, Client Service Director w agencji Red8 Advertising  Jednak tym razem 45-sekundowy spot opowiada historię o gorącym uczuciu, rodzącym się pomiędzy właścicielem piekarni i jego klientką. On ma świeży bochen chleba, ona - Smakowitą. Uzupełniają się więc świetnie i tworzą razem idealną parę. 

Para bohaterów grana jest przez znaną aktorską parę - Cezarego i Katarzynę Żak. Ich historię poznajemy słuchając przeboju „Jesteś szalona”, w nowej aranżacji i z nowymi słowami.

Kampania prowadzona będzie w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych – TVP, TVN, Polsat; a także w kanałach tematycznych. Planowaniem i zakupem mediów na jej potrzeby zajął się dom mediowy Starcom.

Red8 Advertising pracuje dla marki Smakowita (ZT Kruszwica/Bunge Polska) nieprzerwanie od 2009 roku.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij