Strony www w ofercie Eniro Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strony www w ofercie Eniro Polska

19 mln - to liczba internautów w Polsce. Internet stał się podstawowym narzędziem pracy i komunikacji oraz nośnikiem informacji. Nadal jednak prawie połowa firm w Polsce nie posiada własnej strony www. Z myślą o nich firma Eniro rozszerza swoją ofertę o projektowanie stron www.

Oferta skierowana jest zarówno do firm, ale również - osób prywatnych. Każdy, nawet nie będąc klientem firmy, może zlecić Eniro stworzenie własnego serwisu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Z naszych badań wynika, że ponad 40% małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce nie posiada strony internetowej. Jest to olbrzymi potencjał. Naszym klientom oferujemy profesjonalnie przygotowane strony, możliwość jej edycji poprzez intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze serwis wykorzystujący metodę „przeciągnij i upuść” oraz pełne wsparcie techniczne. Bazując na naszym doświadczeniu w branży internetowej, stworzyliśmy produkt będący odpowiedzią na potrzeby klientów. Po przygotowaniu strony zapewniamy jej optymalizację, która sprawia, że będzie ona lepiej widoczna dla wyszukiwarek – mówi Agata Wartak, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij