LION – po raz kolejny „rozdaje” darmowy Internet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LION – po raz kolejny „rozdaje” darmowy Internet

Należąca do Nestlé marka LION, we współpracy z operatorem sieci Orange, po raz kolejny przygotowała unikalną ogólnopolską promocję konsumencką.

By wzmocnić relację między konsumentem a marką, LION oferuje każdemu użytkownikowi oferty Orange na kartę 24 godziny darmowego Internetu w komórce, w zamian za każdy kupiony promocyjny baton LION z umieszczoną na opakowaniu informacją „Darmowy Internet w środku”. W ramach działań marketingowych na rynku pojawi się aż 14 milionów promocyjnych batonów z kodami aktywującymi Internet w telefonie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania marketingowe prowadzone przez markę LION wychodzą naprzeciw potrzebom młodych ludzi, którzy obecnie żyją dynamicznie i chcą być dostępni on-line gdziekolwiek się znajdują. Niestety dla wielu z nich Internet w telefonie jest ciągle za drogi. Dzięki wspólnym działaniom marki LION i Orange, nastolatkowie otrzymują darmowy dostęp do sieci, czyli dokładnie to, co jest dla nich najważniejsze, a na co często nie mogą sobie pozwolić ze względu na wysokie koszty.

Aby skorzystać z bezpłatnego pakietu internetowego, wystarczy kupić dowolny baton LION w promocyjnym opakowaniu, znaleźć unikalny kod w środku i wysłać go za pomocą SMS. Warto podkreślić, że SMS ze zgłoszeniem jest bezpłatny.

Promocja wystartowała 17 sierpnia i potrwa aż do końca lutego 2016 r.

Dodatkowo promocja będzie wspierana szeroką kampanią marketingową, zarówno w ogólnopolskiej telewizji, jak również w Internecie, na platformach VOD. Ponadto w puntach sprzedaży pojawią się materiały POS. Regulamin promocji dostępny jest na stronie.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij