Dziesięć lat działalności oddziału Pega w Krakowie pod znakiem rozwoju firmy i oferowania atrakcyjnych miejsc pracy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dziesięć lat działalności oddziału Pega w Krakowie pod znakiem rozwoju firmy i oferowania atrakcyjnych miejsc pracy

Pegasystems (NASDAQ: PEGA), producent oprogramowania wspierający swoimi aplikacjami biznesowymi wiodące przedsiębiorstwa na świecie, świętuje dziesięciolecie swojego oddziału w Polsce.

"Podsumowując dekadę działalności firmy w Krakowie widzimy świadectwo naszego ciągłego zaangażowania w innowacyjne projekty, w przyszłość firmy i samej branży. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym pracownikom za sukcesy, które nasza firma osiągnęła w ciągu tych ostatnich 10 lat," powiedział Jarosław Maślanka, dyrektor krakowskiego oddziału. "Nasze krakowskie centrum oprogramowania liczy obecnie 130 wyjątkowych ekspertów w dziedzinie Javy, systemów Android i iOS. Ich praca w znacznym stopniu przyczynia się do sukcesu Pegasystems na całym świecie. Myśląc o przyszłości, ta dla Pegasystems wygląda naprawdę obiecująco."

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od początku swojego istnienia, krakowskie biuro było centrum rozwoju rozwiązań mobilnych. W ramach programu stażowego, każdego roku Pega Kraków angażuje kilkunastu wyróżniających się studentów, a wielu z nich wiąże się z Pegasystems na stałe. Jednym z kluczowych elementów wpływających na tworzenie wyróżniających się aplikacji jest doskonała współpraca między menedżerami, którzy pracują ze sobą od utworzenia oddziału . Nie bez znaczenia jest też ich profesjonalna postawa wobec kandydatów, pracowników i projektów.

Pegasystems wyróżniono niedawno jako lidera w raportach Forrester Research (The Forrester Wave™: CRM Suites for Large Organizations, Q1 2015) oraz w raporcie Gartnera (Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center 2015). Firmę uwzględniono także w raporcie Gartnera Magic Quadrant for Multichannel Campaign Management 2015.

Pegasystems, w swoich rozwiązaniach, wykorzystuje zaawansowaną analitykę i reguły biznesowe w czasie rzeczywistym, dokonując stałej oceny każdej interakcji z klientem w kontekście przewidywalnych następstw. W kolejnym kroku dopasowuje zebrane informacje do stawianych celów biznesowych i dynamicznie rekomenduje najbardziej odpowiednie działania, ofertę, treści i kanał komunikacji. Ta funkcjonalność o nazwie Next-Best-Action pozwala firmom na lepszą komunikację z klientami w oparciu o najwłaściwszy komunikat dostarczony w najlepszym momencie i za pośrednictwem odpowiedniego kanału. Pozwala to na jeszcze lepszą promocję i odbiór danej marki oraz zwiększenie jej wartości w oczach klienta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij