Lidl Polska na Instagramie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lidl Polska na Instagramie

Sieć sklepów Lidl od niedawna aktywna jest w serwisie Instagram i już teraz wyprzedziła swoją konkurencję pod względem liczby obserwujących profil. Za debiut marki na Instagramie odpowiada agencja VML Poland.

Oficjalny profil marki Lidl na Instagramie, dostępny pod adresem:www.instagram.com/lidlpolska, wystartował na kilka dni przed 21. Przystankiem Woodstock. Dla uczestników festiwalu został zorganizowany konkurs zdjęciowy „Pokaż, jak się bawisz”. Mógł wziąć w nim udział każdy użytkownik Instagrama, który dodał zdjęcie zrobione w strefie chill out na Rockowej Wyspie Lidla podczas Przystanku Woodstock i otagował je #LidlPolska i #LidlRocks. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymali po jednym z 1000 energetycznych zestawów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse
- Od kilku lat inspirujemy i edukujemy kulinarnie Polaków. Instagram jest znakomitym miejscem, w którym możemy zarażać pasją do gotowania i eksperymentowania w kuchni oraz być bliżej społeczności skupionej wokół naszej marki - komentuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. 

Tym samym Lidl Polska rozszerza swoją obecność w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Pinterest, Instagram). Zgodnie z najnowszym raportem SoTrender za lipiec 2015 r., facebookowy profil Lidl Polska zajmuje pozycję lidera w kategorii supermarketów pod względem liczby fanów (939 361). Jednocześnie www.facebook.com/lidlpolska ma najwięcej zaangażowanych fanów i najwyższy Interactivity Index (zbiorczy wskaźnik wszystkich aktywności w obrębie fanpage’a w ciągu miesiąca). Komunikację marki na Facebooku prowadzą agencja VML Poland oraz zespół Lidl Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij