Blogerka na polskim odcinku międzynarodowej trasy Route 301 - Peugeot

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blogerka na polskim odcinku międzynarodowej trasy Route 301 - Peugeot

1 listopada w Stambule ruszyła międzynarodowa wyprawa pod szyldem “Route 301”. Trasa promująca nowego Peugeot 301 ma ponad 10.000 km. Zaczyna się w stolicy Turcji i biegnie dwutorowo: na północ, do Moskwy oraz na południe, do Casablanki.

Na polskim odcinku trasy za kierownicą Peugeot 301 usiądzie Segritta - blogerka kochająca podróże, przygody i samochody. “Znamy się z Segrittą jeszcze ze wspólnej przygody z Peugeot 208, kiedy wraz z innymi blogerami - Kominkiem i Fashionelką - przemierzyli trasę z Polski na południe Europy. Jej obecność z pewnością i tym razem doda odrobiny rumieńców całej akcji” - twierdzi Guillaume De Bienassis, Dyrektor Marketingu Peugeot Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Segritta przejedzie niemal 1000 km, od 13 do 16 listopada, m.in. przez Kraków, Częstochowę, Warszawę i Lublin. Towarzystwa dotrzymają jej kierowcy z Klubu Peugeot Polska oraz jeden z fanów marki Peugeot wyłoniony w drodze konkursu na Facebooku.

"Cieszę się, że pojadę polskim odcinkiem Route 301. Cieszę się też, że Peugeot pamięta o blogerach przy organizowaniu tego typu międzynarodowych akcji" - komentuje Segritta.

Przebieg trasy można śledzić na stronie Route 301 (route301.peugeot.com) oraz na stronach segritta.pl i oficjalnym profilu Peugeot Polska na Facebooku (facebook.com/PeugeotPolska).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij